Voorheen zag ik bijna nooit een hond van dit soort rassen (pitbulls, staffords etc). Nu valt het me op dat ze als 'paddenstoelen uit de grond groeien'. Oftewel.. Ik zie ze nu bijna overal..
Nu vraag ik me af.. Is er iets waardoor dit ras ineens zo populair is geworden?
En iets wat ik me af vraag, maar waar waarschijnlijk niemand mij een antwoord op kan geven.. Hoeveel van deze 'nieuwe' baasjes hebben alle voor en tegens goed tegen elkaar afgewogen en weten dus waar ze aan begonnen zijn, zonder dat de hond over een paar maanden of een jaar in het asiel beland omdat men niet wist dat deze rassen bijvoorbeeld vaker niet dan wel met andere honden samen kunnen?
Niet negatief bedoelt hoor, maar vraag het me gewoon af.. "
Geen idee, je ziet wel vaker dat een ras opeens 'populair' wordt en opeens iedereen er een wil. Denk dat er velen inderdaad niet goed ingelezen hebben, aangezien de asielen ook vol zitten met Staffs/Pitjes/Mixjes.



3 doggies








"