Hallo allemaal,
Zoals meesten onder jullie wel weten wil ik met Jamesje gaan showen en uiteindelijk gaan fokken. Nu heb ik het probleem dat hij het niet erg fijn vind dat iemand aan zijn lijf zit. Hij vertrouwt andere mensen gewoon niet.
Daarom was ik aan het denken om hem Bach rescue druppels te geven voor de showtraining om hem te laten inzien dat ze hem geen pijn gaan doen en hem gewoon even willen aaien en hijdan een koekje krijgt van mij. In de hoop dat het zo toch een positieve ervaring voor hem gaat worden.
Anders houdt het natuurlijk gewoon op.
Hij is nu al wel zo ver dat hij op tafel blijft staan zonder tegen mij te plakken en hij neemt ook een koekje van de lesgever aan, maar hij staat er niet erg ontspannen en gelukkig bij...
Zou het volgens jullie kunnen helpen om het scherpe kantje er af te halen met Bach rescue druppels zodat hij niet meer zo bang is en ik hem kan laten zien dat andere mensen leuk zijn.
Ik heb deze druppels gevondenLink, zit ik daarmee goed?
Het is ook niet de bedoeling om die druppels te blijven geven, maar in de hoop dat hij op een meer ontspannen manier met mensen kan omgaan.
Hij heeft als inieminie pup ook een slechte ervaring met een nogal brute dierenarts gehad en sindsdien heeft hij er wat moeite mee. Hoe leuk ik andere mensen ook maak..
James hoeft van mij geen allemansvriend te worden maar ik vind het zo erg voor hem dat hij bang is...
Ik hoor graag jullie tips en ervaringen met Bach bloesems en rescue remedy.
(Geen commentaar over, dan maar niet showen want heel eerlijk dat is wel het minste van mijn zorgen, ik wil gewoon dat hij kan leren dat andere mensen ook leuk kunnen zijn)
Groetjes
Charlotte


Reageren




















