Die belachelijke namen? Waarom...?

66 reacties · pagina 2 van 3

*niet meer actief*

14 januari 2014, 16:21

Wij hadden vroeger een spitman-terriër ':-) 

(Spitman was de eigenaar van de vuilniswagens )

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Die belachelijke namen? Waarom...? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Vavere

14 januari 2014, 16:21

@hilde en twinko

Bullshit? :$

Menno en Elmo

14 januari 2014, 16:23

Hahaha!
Bullmastiff X Shihtzu!
Ja, die vráágt erom, hè?

Zelf hadden wij voor onze huidige Spaanse Cenicero (Cenicero = Asbak) een Labweiler.

Jullie weten wat Bamse is, maar hier in het noorden waar ik woon zien ze dit ras niet, vragen ze ......

ooo wat voor ras is dit ?

een Molosser ;-)

meeste mensen weten niet wat dat dan is, en ik jok niet, Bamse is natuurlijk een Molosser. O-)

Mellow

14 januari 2014, 16:43

Ik ben blij met mijn rasechte kruising ;-)
Ik zou best willen weten wat ze precies is, maar dan nog zou het een kruising Ras x Ras zijn.

Fleur van mijn ouders is een Pinssel. Pincher x Jack Russel dus ;-)

Astrid

14 januari 2014, 16:46

Haha leuk dan even denken Blacky is kruising Cairn terrier/ Lhaso Apso wat zal ik dan doen Cairn Lhaso of Cairn Apso of Lhaso Terrier  haha zo kan ik ernog wel wat.......

:-D':-)O-) Groetjes Astrid

delubo

14 januari 2014, 17:53

Lucky is een echte vuilnisbak uit turkije. Onherleidbaar, zou echt niet durven raden wat er in zit. Ik zeg altijd dat ik een turkse tricolor lawo heb. Ofwel turkste LAnge WOrst;-) hij is uit proportie best lang, dus noemen we heb lange worst en heeft 3 kleuren haha;-) je zien mensen dan ook nadenken. Of chien de la rue straathond in het frans maar klinkt chique:

Bobbie is gewoon een boomer, aan zijn neusje te zien wel een shih-tzu in. Maar daar heb ik verder geen naam voor;-)

moos

14 januari 2014, 18:25

"

Wat vind je er belachelijk aan? "


Dit is humor! Of niet dan.... O-) 

Oneens waarderingen, wordt dit niet een beetje te serieus genomen. O-) Ik denk niet dat mensen het nu zo vreselijk belangrijk vinden, een ras te hebben, maar ja, wie ben ik... Als iemand dat belangrijk zou vinden, kocht degene er wel een.

En als men vraagt welk ras je hebt en je hebt een van de bovenstaande, ik vind dat humor... Bekt niet echt lekker.

Ik zeg altijd dat ik een nepdoodle heb...

judith

14 januari 2014, 18:29

"

Dit is humor! Of niet dan.... O-) 

Oneens waarderingen, wordt dit niet een beetje te serieus genomen. O-) Ik denk niet dat mensen het nu zo vreselijk belangrijk vinden, een ras te hebben, maar ja, wie ben ik... Als iemand dat belangrijk zou vinden, kocht degene er wel een.

En als men vraagt welk ras je hebt en je hebt een van de bovenstaande, ik vind dat humor... Bekt niet echt lekker.

Ik zeg altijd dat ik een nepdoodle heb... "


.toevallig heb ik er zo 1 en dat is prima uit te spreken hoorr. Niets lastigs aan en het is nog een logische naam ook.. Plek waar hij vandaan komt + functie

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

gewijzigd 14 januari 2014, 18:45

Ik vind die namen ook ontzettend apart. Zal ik mijn "ras" dan ook maar even benoemen: ik heb een Parson Collie of een Border Russell, zoals u het wilt ;-)

EsraB

14 januari 2014, 18:47

Mijn Duitse oom (getrouwd met mijn Nederlandse tante) noemde vroeger hun onvervalste vuilnisbakkie een "Holländische Lawinehund".
Werkelijk al die Duitsers en Zwitserlieden (bij hun om de hoek zo'n beetje) trapten erin. ;-)

Gerard schreef het onderwerp

14 januari 2014, 19:03

" AG er zijn ergere dingen in de wereld. En jij hoeft er toch niet mee te lopen, wat is het probleem? Laat het zoals het is, waarschijnlijk komen er nog veel meer bij, waar nog veel meer topics over geopend worden. Als je er niet te veel over nadenkt en moppert ben je een Veel gelukkiger mens :-) "


Ik ben ziek dus ik zeur even de komende dagen (nu al veel meer opgeknapt trouwens). Het is niet echt een probleem maar het is wel de reden dat een kassameisje mij eens aansprak op mijn honden en ze zei: 'Zelf wil ik een raszuivere boomer maar mijn vriend wil een echte sneeuwhond'. Mijn ex keek mij aan met zo'n blik van: OMG... en fluisterde: 'Hij bedoelt vast een Husky.' Met die onwetendheid van veel mensen heb ik wel een probleem want ze denken dat deze honden ook echt erkende rashonden zijn en het feit dat ze gevoed worden door die namen vind ik nog erger.

*niet meer actief*

14 januari 2014, 19:22

" Jullie weten wat Bamse is, maar hier in het noorden waar ik woon zien ze dit ras niet, vragen ze ......

ooo wat voor ras is dit ?

een Molosser  ;-)

meeste mensen weten niet wat dat dan is, en ik jok niet, Bamse is natuurlijk een Molosser.  O-) "

Waarom zeg je dan niet gewoon wat voor ras het is? Zo'n rare vraag is dat toch niet?
.

W&W

15 januari 2014, 08:27

" Jullie weten wat Bamse is, maar hier in het noorden waar ik woon zien ze dit ras niet, vragen ze ......

ooo wat voor ras is dit ?

een Molosser  ;-)

meeste mensen weten niet wat dat dan is, en ik jok niet, Bamse is natuurlijk een Molosser.  O-) "

Ik had echt geen idee dat een Newfoundlander niet bekend is overal......... Natuurlijk zie je ze een stuk minder dan bv een Jack russel. 

Mijn vorige nep-collie (foto's staan bij mijn profiel) bleek een kruising met een appenzeller. Zijn naam was Flipper. Wanneer mensen wilden weten welk ras hij was dan vertelden we een flippenbergensennenhond. Sommigen vroegen dan ook nog of er een fokker van in Nederland was. Hihi
.

Suzanne en Luca

15 januari 2014, 08:56

"
Ik had echt geen idee dat een Newfoundlander niet bekend is overal......... Natuurlijk zie je ze een stuk minder dan bv een Jack russel. 

Mijn vorige nep-collie (foto's staan bij mijn profiel) bleek een kruising met een appenzeller. Zijn naam was Flipper. Wanneer mensen wilden weten welk ras hij was dan vertelden we een flippenbergensennenhond. Sommigen vroegen dan ook nog of er een fokker van in Nederland was. Hihi
. "

Zou ik ook doen, gewoon een nep naam verzinnen en iedereen is onder de indruk! Van je hond zlef heb je plezier, zijn stamboom ligt in de kast, en daar kan je verder niets mee! 
.

Joyce&Chica

15 januari 2014, 09:06

" Heeft iemand al een naam gebracht voor een Bullmastiff x Shihtzu O-)

Dan weet je gelijk wat ik vind van kruising namen die een mode kreet worden. "


Hahahaha vind ik leuk! :-)

Suzanne en Luca

15 januari 2014, 09:19

" Sorry. On-topic:  ik kan me er ook enorm aan ergeren. Noem zo'n kruising gewoon een bastaard. Maakt hem niet minder mooi of minder lief.
Mensen kopen een kruising voor €200, plakken er een mooie naam op en voelen zich opeens heel tof want ze hebben een échte (kruising) rashond. 
Of nog erger: €1000 betalen voor zo'n kruising. 
Als het niet zo zielig was omdat er veel honden onder lijden door broodfok (waar die termen toch vandaan komen) , zou het bijna grappig zijn. "


.ik vind het wel grappig zelf een gekke naam te verzinnen, dan zijn mensen ineens onder de indruk van je „ras" hond. Eigenlijk idioot, een rashond maakt je hond niet meer hond. De grap is, dat je heel veel plezier hebt van je hond, en een stamboom, die stop je in la en je doet er verder helemaal niets mee!

Annette

15 januari 2014, 09:44

Hier. Ook een echte Daip-inner.    Vroeger werden dit soort nestjes wel een verdronken in het kanaal ( in het gronings daip), dus mijn opa zei al tegen asbakjes. Daipinners.  Laats was ik aan het wandelen, zegt een mevrouw oh is dat een Duitse brak ? Ik zei, nee een daip inner. Oh die zijn vast heel duur, die zie je bijna nooit :-)

Paul Bo en Pip!!!!

15 januari 2014, 09:50

Ik vindt de benaming voor bepaalde kruisingen juist makkelijk en helemaal niks mis mee. Iedereen weet meteen waar je het over hebt en wat voor kruising je hond is.

Bv als je zegt ik heb een kruising Labrador en Dalmatier!
Of als je zegt Ik heb een Dalmador!

Lekker kort en krachtig en duidelijk is volgens mij niks mis mee.

Mellow

gewijzigd 15 januari 2014, 10:55

Het is wel kort en krachtig, maar wat is er mis met 'kruising'? Net zo kort en krachtig.
Als men dan vraagt wát voor kruising kun je altijd nog zeggen dat het een Dalmatiër x Labrador kruising is of (wat ook vaak voorkomt) een onbekende kruising.
Zo'n vage naam (zoals de Pinssel die ik eerder noemde ;-)) vind ik zo overkomen alsof je je zou moeten schamen om het feit dat je geen echte rashond hebt en daarom maar een sjieke naam verzint voor je 'vullisbakje'.

Ik heb trouwens een heuse Intersezzjoni Irriducibbli ;-)

Een kind met 2 blanke, Nederlandse ouders noemen we een Nederlands kind. Maar we gaan toch ook geen rare namen bedenken voor een kind met een donkere, Nederlandse ouder en een iets lichtere Turkse ouder om maar wat te noemen? ;-)

Rianne

15 januari 2014, 10:59

ex van mij had een kruising die ze poemalteck noemde, kruising tussen een poedel, malthezer en teckel

Rianne

15 januari 2014, 11:02

Ik heb ook een hele lieve Labraherder

W&W

15 januari 2014, 11:15

Een vriendin van mij heeft een kruising Malthezer x poedel. Zelf zei ze een poema. Blijkt dat zo'n kruising maltipoo heet. We vinden poema leuker, dus het blijft poema!

Hannah & Bink† en Beertje

15 januari 2014, 11:19

Er is inderdaad niets mis mee om zelf een grappige naam voor je kruising te verzinnen, maar wél als een fokker bewust een bepaalde kruising gaat fokken en hiermee zal blijven doorgaan en ze verkoopt als een geheel nieuw ras.

Lizzie en Sterre

15 januari 2014, 11:54

" ex van mij had een kruising die ze poemalteck noemde, kruising tussen een poedel, malthezer en teckel "


Daar had ik nou poemateckel van gemaakt O-)

Lizzie en Sterre

15 januari 2014, 11:55

" Een vriendin van mij heeft een kruising Malthezer x poedel. Zelf zei ze een poema. Blijkt dat zo'n kruising maltipoo heet. We vinden poema leuker, dus het blijft poema! "


Haha geweldig ;-) veeeel leuker dan maltipoo. Ja mevrouw, dit is nou een poema O-)

Suzanne en Luca

15 januari 2014, 12:46

" Er is inderdaad niets mis mee om zelf een grappige naam voor je kruising te verzinnen, maar wél als een fokker bewust een bepaalde kruising gaat fokken en hiermee zal blijven doorgaan en ze verkoopt als een geheel nieuw ras. "


.dat is zeker erg! Staal ook nergens op, een kruising is geen ras, tenzij er heel veel generaties overheen gaan en het via de officiële weg als ras wordt erkend. Weer niet precies hoe die weg verloopt en ik blijf er bij, een hond is  een hond, het woord ras, is niets meer dan een woord!,

Annette

gewijzigd 15 januari 2014, 13:17

" Het is wel kort en krachtig, maar wat is er mis met 'kruising'? Net zo kort en krachtig.
Als men dan vraagt wát voor kruising kun je altijd nog zeggen dat het een Dalmatiër x Labrador kruising is of (wat ook vaak voorkomt) een onbekende kruising.
Zo'n vage naam (zoals de Pinssel die ik eerder noemde ;-)) vind ik zo overkomen alsof je je zou moeten schamen om het feit dat je geen echte rashond hebt en daarom maar een sjieke naam verzint voor je 'vullisbakje'.

Ik heb trouwens een heuse Intersezzjoni Irriducibbli ;-)

Een kind met 2 blanke, Nederlandse ouders noemen we een Nederlands kind. Maar we gaan toch ook geen rare namen bedenken voor een kind met een donkere, Nederlandse ouder en een iets lichtere Turkse ouder om maar wat te noemen? ;-) "


.jawel hoor mijn kinderen zijn neni  ( nederlands /nigeriaans) jaren op een forum gezeten, klinkt  stuk beter dan halfbloedje

Hilde & Twinko

gewijzigd 18 januari 2014, 01:00

" Helemaal mee eens Gerard. 

Voor wie zich verveeld, hier komen de domste dingen voorbij: 

Van Beagleman tot Wauzer "

Pfffff zeg, ik quote van die site:

Papi-poo  (Papillon / Poodle mix)

Dan zou ik toch liever zeggen 'Ik heb een kruising.'

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Die belachelijke namen? Waarom...? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^