hallo allemaal,
Ik heb een oudduitse herder pup van 13 weken. wanneer ik haar ergens mee naar toe neem (de markt, tuincentrum, station en de bus etc.) wil iedereen haar aaien en aanhalen (logisch natuurlijk ze is ook zo schatting
). Ik heb dit eigenlijk liever niet hebben omdat ze dan al spanning heeft (alles is nog nieuw) en ze wordt hier heel opgefokt van en gaat springen. Nu vinden de mensen het nog niet ze erg als ze springt maar als ze dadelijk groot is dan wil niemand het meer hebben natuurlijk. Doordat iedereen haar aanhaalt gaat ze ook uit zich zelf naar mensen toe. Ik wil eigenlijk liever dat ze mensen leert negeren, omdat ze de meeste mensen er ook niet van gediend zijn als ze groot is.
Nu zit ik te denken om een 'niet aaien/ aaien eerst vragen' sleeve te kopen zodat mensen haar met rust laten. Aan de andere kant is het wel goed voor de socialisatie dat vreemde haar aan kunnen halen zonder dat ze bang wordt.
Wat denken jullie? Als jullie nog andere tips hebben dan hoor is het ook graag natuurlijk!
Alvast bedankt?


Reageren







