Hondenfilm?

74 reacties · pagina 3 van 3

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

16 december 2013, 20:31

Wij kenden het verhaal van Hachi wel maar hadden de film nooit gezien.
Net de film gekeken.
omg tranen tranen tranen snif tranen....

Gerard

16 december 2013, 20:54

" Wij kenden het verhaal van Hachi wel maar hadden de film nooit gezien.
Net de film gekeken.
omg tranen tranen tranen snif tranen.... "


Ik dacht juist: Mensen hebben van die hond bewust een straathond gemaakt? Hoe dieronvriendelijk is dat? Er zaten wel mooie scènes in.

"
Ik dacht juist: Mensen hebben van die hond bewust een straathond gemaakt? Hoe dieronvriendelijk is dat? Er zaten wel mooie scènes in. "


.Huh? Die snap ik niet? Hij was geen straathond?

Gerard

17 december 2013, 02:06

"

.Huh? Die snap ik niet? Hij was geen straathond? "


Nee, totdat die dochter de hond uit de tuin liet lopen. Vanaf dat moment sliep hij elke nacht onder een treinwagon en werd gevoerd door mensen die zijn overleden eigenaar en hem kenden. Na vele jaren gaat zijn oude bazin nog naast hem zitten op het station en zegt ze: 'After all these years you're still waiting'.

" Nee, totdat die dochter de hond uit de tuin liet lopen. Vanaf dat moment sliep hij elke nacht onder een treinwagon en werd gevoerd door mensen die zijn overleden eigenaar en hem kenden. Na vele jaren gaat zijn oude bazin nog naast hem zitten op het station en zegt ze: 'After all these years you're still waiting'. "


.Haha maar dat is bericht van hele film niet. En hij is dan geen straathond gemaakt.
Hij was het altijd al geweest. Film laat zien dat hij trouw is aan 1 persoon, en niet mee wil met de rest.
Kun je een hond wel vast gaan binden in de tuin, maar dat maakte hem ook ongelukkig.
Het maakte hem zo speciaal dat hij anders leefde dan andere honden.
Denk dat je bericht van film dan verkeerd snapt. ;-)

Gerard

17 december 2013, 14:35

"

.Haha maar dat is bericht van hele film niet. En hij is dan geen straathond gemaakt.
Hij was het altijd al geweest. Film laat zien dat hij trouw is aan 1 persoon, en niet mee wil met de rest.
Kun je een hond wel vast gaan binden in de tuin, maar dat maakte hem ook ongelukkig.
Het maakte hem zo speciaal dat hij anders leefde dan andere honden.
Denk dat je bericht van film dan verkeerd snapt. ;-) "


Nee, ik ben niet zo dom dat ik een plot niet kan meekrijgen, sorry ;-). Maar als je er verder over na gaat denken heb ik dus wel gelijk. In de film zie je hem later alleen slapen onder een wagon en niet meer bij het gezin van de man zijn dochter. Vandaar :-)

kirsten

17 december 2013, 15:17

Beethoven.
geweldig!!

Inge, baasje van Bo & Jessy schreef het onderwerp

gewijzigd 18 december 2013, 13:43

"

Neem een box tissues mee :P "


hahaha...dat wordt wat...ik ben zon mietje, ik heb al tranen bij de merci reclame...vanavond het vriendje maar even de films laten downloaden, ik ben benieuwd :-D

Eurasier jongen

18 december 2013, 23:58

The last trapper. Is mijn favoriet. 
@Tom bedankt voor jouw lijstje, ik heb Lobo gezien.
De rest ga ik nog zien.

ozzy

20 december 2013, 08:12

air bud! volgens mij een kinderfilm maar ohh ik moest wel even sniffen hoor hihi

^