Steppen met je hond.

11 reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Steppen met je hond. " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Danielle, Kim en Elvis

gewijzigd 13 december 2013, 12:47

Ik step in deze tijd van het jaar iedere dag met Aygo. Ontzettend leuk om te doen (vind ik) en voor ons de manier om er voor te zorgen dat hij zijn energie kwijt kan. Fietsen vind ik zelf eng met een grote hond ben bang dat we vallen!

Tom

13 december 2013, 22:26

Met 1 hond vind ik steppen eigenlijk niet echt de moeite. Veel te traag en te vermoeiend voor jezelf (duurt echt wel een hele tijd voordat je die spieren in je benen voldoende getraind hebt). Met een stuk of 3 honden voor de step is het wel leuk en dan wel een stuk veiliger dan met de fiets. Maar met 1 hond vind ik de fiets een stuk leuker.
En als je hond niet trekt, zou ik de step helemaal achterwege laten, of toch op zijn minst eerst een step lenen van iemand om te kijken of je het steppen zelf wel leuk vind. Ik heb al heel veel mensen een step weten kopen en die na een week of 2 weer te koop zien zetten.

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker

13 december 2013, 22:34

steppen is zalig! Wifi en ik doen het twee keer per week. we hebben rustig opgebouwd en zitten nu aan 2 keer 20/30minuten per week. ik vind het een leuke afwisseling op het wandelen.



Wakkere husky

16 december 2013, 22:27

" Met 1 hond vind ik steppen eigenlijk niet echt de moeite. Veel te traag en te vermoeiend voor jezelf (duurt echt wel een hele tijd voordat je die spieren in je benen voldoende getraind hebt). Met een stuk of 3 honden voor de step is het wel leuk en dan wel een stuk veiliger dan met de fiets. Maar met 1 hond vind ik de fiets een stuk leuker.
En als je hond niet trekt, zou ik de step helemaal achterwege laten, of toch op zijn minst eerst een step lenen van iemand om te kijken of je het steppen zelf wel leuk vind. Ik heb al heel veel mensen een step weten kopen en die na een week of 2 weer te koop zien zetten. "


.ligt ook erg aan de hond :-) . Onze Shadow zet er flink de sokken in, kan ik je vertellen ;-) ;-) zeker in het donker in konijnenland uitdaging genoeg... Iha hoef ik zelf helemaal niks te doen, behalve vasthouden... Het voordeel van de step vind ik dat je sneller op de grond staat dan bij een fiets.

In Hengelo zit een bedrijf waar je steps kunt huren, gooiker trading en via hun website een lijst met dealers waar je ook een step kunt huren
http://www.kickbike.nl/?page_id=51

Mellow

16 december 2013, 22:37

Mijn vriend heeft Mellow wel eens een stukje meegenomen voor de step. Maar Mellow zou Mellow niet zijn als ze niet van links naar rechts en o nee, toch weer naar links zou gaan ;-)

Anoniem (gast)

16 december 2013, 23:30

" Mijn vriend heeft Mellow wel eens een stukje meegenomen voor de step. Maar Mellow zou Mellow niet zijn als ze niet van links naar rechts en o nee, toch weer naar links zou gaan ;-) "


.bij huskies gaat dat stukje ook niet vanzelf hoor, dat moet je ze leren. ;-)

hans mast

17 december 2013, 12:52

Hallo allemaal

ik heb nog enkele steps staan mensen die intresse daar in hebben kunnen kunnen bij mij terecht

grt hans mast

Stepwinkel.nl

18 oktober 2015, 12:06

Tip:

Voor een ruim assortiment honden steps kun je terecht bij MGshops aan de Vechtstraat in Zwolle.
Er staan tientallen steps om te bekijken en uit te proberen.
Ook kun je een enorm assortiment honden steps vinden en bestellen op de website www.stepwinkel.nl en www.margewebshop.nl  
o.a. de merken Kickbike en Kostka.
Vooral van Kostka zijn er zeer veel steps speciaal voor gebruik met de hond. 
Ook alle benodigde toebehoren zijn hier verkrijgbaar.
Steps worden gratis thuisbezorgd.

UkkePuck

18 oktober 2015, 16:01
" Tip:
Voor een ruim assortiment honden steps kun je terecht bij MGshops aan de Vechtstraat in Zwolle.Er staan tientallen steps om te bekijken en uit te proberen.Ook kun je een enorm assortiment honden steps vinden en bestellen op de website www.stepwinkel.nl en www.margewebshop.nl  o.a. de merken Kickbike en Kostka.Vooral van Kostka zijn er zeer veel steps speciaal voor gebruik met de hond. Ook alle benodigde toebehoren zijn hier verkrijgbaar.Steps worden gratis thuisbezorgd. "

 goed bezig een topic omhoog schoppen waar al 2 jaar niet meer in gereageerd is. 

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

18 oktober 2015, 16:06

RECLAME

Reclame met als doel mensen over te halen tot aanschaf van een product of dienst tegen betaling is niet toegestaan op HP. Deze topics worden op slot gezet en verwijderd.

Ook sluikreclame door middel van verwijzen naar een eigen commerciele site of het wijzen op een product is niet toegestaan. Dit geld ook voor watermerken van foto's. Een foto watermerken om kopieen tegen te gaan is prima maar daarbij mag een bedrijfsnaam, websitelink of logo niet prominent aanwezig zijn. Deze foto's zijn niet toegestaan in (foto)topics op het forum, als profielfoto of in profiel album.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Steppen met je hond. " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^