3 doggies 
Toppie ![]()
(hier niet hier komt de thermostaat niet meer aan, swinters tussen de 15 en de 17 graden) Sadi heb een dikke vacht wij trekken wel een extra trui aan (heel zelden als verwennerij of als er visite komt gaat ie op 20 maar is echt de max hier)

Ja als je, je daar prettig bij voelt, helemaal goed natuurlijk! Maar ik ben echt een koukleum, mijn moeder ook trouwens, ik zal het wel van haar hebben!
21 is ok, maar liever 22 á 23 dat vind ik aangenaam. Tja, dat kost ook wel wat!
3 doggies 
Tis niet altijd aangenaam maar wij kunnen wat aantrekken en Sadi haar vacht doe je niet zomaar uit. Ik vind we hebben zelf gekozen voor een hond die uit een koudere omgeving komt. Had ik het continu warm en aangenaam willen hebben had ik voor een chihuahua (of kortharig ras met dunne vacht) moeten kiezen ![]()

De CV werkt weer! De radiatoren zijn nu weer heet én ik heb weer warm water! Tussen de middag kwam de monteur en was met een half uurtje klaar!
De rust is wedergekeerd in huize Martin!
3 doggies 
Super das een feestje waard en een lekkere warme douche

Dat is zeker waar Renate! Ik heb net lekker gedoucht. En voel me een ander mens, weer rustig.

Liz is nu op vliegenjacht! Ik heb er twee of zo. Ik hoop dat ze die te pakken krijgt! In deze situaties ze je pas echt hoe snel een hond van 40cm hoogte is! Véél sneller als mijn Fleur, nou, die boeide vliegen ook niet zo.
3 doggies 
Wel gaaf te zie, bij Sadi rem ik het af. Ben als de dood dat de volgende een wesp zou zijn.
3 doggies 
Laatst kwamen we een wesp tegen en daar wou Sadi naar happen... dus rem nu alles naar die beestjes af want ben als de dood dat ze een steekbeest in d'r bek krijgt

Nu ik weer tot rust ben gekomen is dat duidelijk te merken aan Liz! Hoe relaxed kun je zijn!

Ik wil de hele middag al de bank stofzuigen, want dat is echt nodig, maar Liz lig daar de hele tijd! Ben blij dat ze daar weer uitgebreid en relaxed kan liggen, dus dan morgen maar.
3 doggies 
Ja is echt duidelijk he hoe ze oppikken hoe je in je vel zit.

Ik kwam vanmiddag thuis en het was 29 graden binnen! Dus na het welkomritueel zet ik mijn vloer ventilator aan. Je weet wel zo'n ding van 40cm doorsnee.
Je had Liz moeten zien! Van wat is d'at nou?! Voorzichtig onderzoekend op afstand.
Na veel hijgend liggen op de bank, ligt ze nu al geruime tijd op de grond, een kleine meter afstand, ze weet het nu wel te waarderen! Mooi h`e?
Wat doen die leestekens toch raar!
3 doggies 
Leestekens nog geen last mee. (zegt ze voorzichtig)
Ja mooi he dat ze nu ineens wel kan waarderen. Wel opletten dat ze genoeg drinkt he. Airco's en ventilators is belangrijk dat ze wat meer drinken als normaal.
3 doggies 
en zelf ook kalm aan met de warmte en zo hier ook zo warm in huis en benauwd/bedrukt. Misschien straks ff de katjes opsluiten Sadi aan de lijn en dan voor en achter ff open gooien (althans als de benauwdheid buiten niet ook blijft hangen)

Ja, de ramen straks open gooien ga ik straks ook doen. Wellicht dat d'at wat verkoeling brengt.
3 doggies 
Zou wel fijn zijn.
en moet je na gaan nu moet de warmte eruit en vorige week moest de warmte er nog in.

Ik zal nu voor het eerst met Liz, het raam open laten staan, voor verkoeling vannacht. Ben benieuwd hoe ze op al de geluiden zal reageren! Hoop maar dat ze niet onnodig aanslaat!
Maar ja, dat weet ik nog niet h`e. Eens moet de eerste keer zijn!
3 doggies 
Je kan er ook voor kiezen om deze nacht t raam iets open te zetten en dan afhankelijk hoe het gaat de volgende nacht wat verder. Je gevoel volgen

Nou, het is goed gegaan vannacht hoor. En vanmorgen was de temp gedaald tot 22 graden! Heerlijk. Het is nu 16,5 graden, goed uit te houden.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?