welke kerstkaart?

30 reacties · pagina 1 van 2

Jana & Romi

gewijzigd 2 december 2013, 15:19

Hey allemaal,
Mijn zus (melissa met Dempsey en Taiko van hp) heeft enkele bewerkingen gemaakt voor mijn kerstkaart. Ik vind het wel erg moeilijk om te kiezen. Wat denken jullie?

1)

2)

3)

4)

5)

Edit:
Wat denken jullie hier van? mijn zus heeft jana & Romi toegevoegd bij foto 3 &5
foto 3 bewerkt:



foto 5 bewerkt:


+ ze heeft nog iets geprobeerd dat ik niet gevraagd had:
foto 3 + 5 samengevoegd:


Charlie

2 december 2013, 14:04 3 doggies

Wat een leuke kaarten!! Ik zou kiezen voor kaart nr. 2.

moos

2 december 2013, 14:20 3 doggies

5. Is nog persoonlijker ;-)

Katoo

2 december 2013, 14:26 3 doggies

Ik vind 1 juist mooi met dat roze erin... en vind de kleur van foto 3 wat warmer... Dus eigenlijk een combinatie van 1 en 3.

Merry & Me

2 december 2013, 14:28 3 doggies

3 vind ik het mooist.
Leuk idee trouwens. :-)

Mellow

2 december 2013, 14:33 3 doggies

1) vind ik persoonlijk iets te druk met die streepjes
2) die is wel mooi
3) deze is mooier dan 2, wat warmer
4) leuk, met haar eigen kerstbal :-)
5) leuker dan 4, omdat jij er ook bij staat :-)

Dus ik vind 3 en 5 de leukste. Doe je een paar van 3 en een paar van 5 :-)

Dobber †

2 december 2013, 14:41 3 doggies

Nummer 5, daar sta jij tenminste ook op O-). Ik weet niet precies wat je bedoeling is, maar alle kaarten zijn eigenlijk kerstkaarten van Romi, niet van jou zeg maar. Er staat ook alleen 'Romi' onder met de hondenpootjes maar wat misschien een ander idee is (om het niet alleen een kaart van Romi te maken maar ook van jou) is bijvoorbeeld het zwarte pootje, een handje te maken en dan ook jouw naam erbij.

Als je per se de grote foto van Romi wilt gebruiken zou ik als het mogelijk is de foto van Romi wat meer bewerken zodat het wat gedetailleerder is, je ziet nu nog echt de achtergrond tussen haar haren door en dat is jammer. Plus dat de gouden achtergrond van nummer 2 wat meer kerst is, toch? ;-)

Maar goed, dit zijn maar ideetjes, ik weet natuurlijk ook niet wat je zelf precies wilde dus kijk maar wat je ervan vind en doe ermee wat je wilt ;-) .

Goldens

2 december 2013, 14:42 3 doggies

Nr 5!! Super mooi, allemaal trouwens

Bulleke

2 december 2013, 14:44 3 doggies

Nr. 3, een mooie warme kaart ;-)

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

2 december 2013, 14:51 3 doggies

Moooooi! Ik ga zonder twijfel voor de laatste! Zo'n innig warme foto van jullie twee. ;-);-);-)
Als je ergens een "Happy Holidays" gevoel van krijgt, is het die foto wel!

Nicoline

2 december 2013, 14:57 3 doggies

No 5 en dan ook met jouw naam erbij!

Siara

2 december 2013, 15:05 3 doggies

Nummer 3 vind ik persoonlijk het leukste~

Marissa & Zuko

2 december 2013, 15:16 3 doggies

Ik vind 3 het mooist. De kleuren zijn lekker kerstig =)

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

2 december 2013, 15:29 3 doggies

Dan ga ik weer voor de laatste: is warmer van kleur, past beter bij de kersttijd.

Dobber †

2 december 2013, 15:56 3 doggies

Nummer 3 ;-).

Werk je in Photoshop? Want daar kun je nl. Romi wat scherper uitknippen en dan met een bepaald tooltje 'nieuwe' haren maken zodat Romi lekker scherp uit en je echt de individuele haarlokjes kunt zien. Dat vind ik zelf altijd wel mooi met langharige honden ;-). Maar kijk zelf maar even hoor, jij moet het leuk vinden! ;-)

Anny en Lance

2 december 2013, 15:57 3 doggies

Kaart nr 2 vind ik het mooiste, feitelijk allemaal mooi hoor. ;-)

Jana & Romi schreef het onderwerp

2 december 2013, 15:57

" Nummer 3 ;-).

Werk je in Photoshop? Want daar kun je nl. Romi wat scherper uitknippen en dan met een bepaald tooltje 'nieuwe' haren maken zodat Romi lekker scherp uit en je echt de individuele haarlokjes kunt zien. Dat vind ik zelf altijd wel mooi met langharige honden ;-). Maar kijk zelf maar even hoor, jij moet het leuk vinden! ;-) "


goh ik heb geen idee met wat melissa werkt maar photoshop zeker niet, is heel moeilijk om mee te werken vind ik

Maartje

2 december 2013, 16:02 3 doggies

Wat leuk gedaan zeg!!
3 en 5 sprongen er voor mij meteen uit en toen zag ik 3 en 5 samen ;-)
super mooi en warme kleuren!!

^