Elke vrijdag ga ik wandelen met de begeleidster waar ik cursus heb gelopen met Maylo. Ze woont bij me in de buurt en we zijn inmiddels goede wandelvriendinnen geworden.
Zij heeft twee Duitse doggen, Ed de zwarte reu en Mukka de harlekijn teef. Mukka is heerlijk relaxed en Ed is een spring in het veld en wilt het liefst met elke hond wel even rond rennen. Helaas zijn de meeste honden toch niet gediend van zo'n reus.
Leuke is ook nog als Maartje alleen met der honden loopt, gaat iedereen aan de kant of ze rennen bijna zowat de andere kant op. Als ze mij er bij zien lopen en zien dan Maylo blij er naast lopen, denkt iedereen 'Goh ze zullen wel niks doen want dat kleine hondje leeft nog'.
Maylo is gek op de twee, hij vind Ed wel lomp maar ze nodigen elkaar regelmatig uit voor een ren wedstrijdje.
Vandaag was het lekker rustig en konden we een paar foto's maken.
Mukka gaat even pols hoogte nemen bij Maylo

Snuf snuf

Ed viert zijn eigen feestje

Wahoeeee rennen!!

Vrouwtje moet dit nu echt?

Tikkie jij bent hem!!

Heerlijk gewoon om die drie met elkaar te zien spelen. Volgende week gaan we naar het bos en dan neem ik mijn fototoestel mee zodat ik wat goede plaatsjes kan schieten.


Reageren








