En lekker dat ze het vind 
En lekker dat ze het vind 
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mmm lekker een rauwe kippenvleugel! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
jeetje zeg chica jij word verwend
heerlijk he
leuk filmpje hoor denise
liefs joke
Hoi Denise en natuurlijk ook chica
Wat lig jij daar toch lekker te kauwen. en zo te zien vind jij het een heerlijke kippenvleugel
Mijn dames staan hier naast me van wij lussen dat ook wel vrouwtje
Leuk filmpje denise
Ik heb m aan Biko laten zien.
Hopenlijk snapt hij de volgende keer wel wat hij ermee moet doen 
Zo te zien ,én te horen vindt je hond het heerlijk!!
@ Margje : Heb toch even in een deuk gelegen die Biko, wat deed hij er de vorige keer dan mee?
@ Natascha: Het was ook erg lekker, ik krijg er een keer per week eentje van vrouwtje, lekkeerr!
@ Joke: Dank je wel! 
@ Roos: Ja dat is wel te horen dat ze er van geniet, ze kan zo lekker smekken. Vaak likt ze er daarna haar lippen nog eens extra bij af. Hihi.
Groetjes Denise en Chica
Heerlijk om je hond te zien genieten!!!
Oh wat lief kauwt ze erop
Die heeft zeker genoten.
Schattig hoor, dat geknauw
.
Ik denk dat ik bij de volgende kiloknaller toch ook maar wat kippenpootjes koop. In het ergste geval moet ik ze zelf opeten, in het beste geval...
Wel lastig als je opgevoed bent met "kippenbot is slecht voor de hond want het splintert" wat door je hoofd blijft spoken.
Het bot splintert alleen als het gekookt is, maar niet als het rauw is. Als je hond weinig ervaring heeft met kip, kun je beter starten met kippennekjes, voordat je hond er ziek van wordt.
maar is het dan niet gevaarlijk want in kip dan sammonella zitten ( weet niet hoe ik het schrijf )
dat heb ik namelijk een keer gehoord
Mwahaha op nog geen 4 km van mijn huis zit een islamitsche slagerij die barf producten verkoopt! Daar kan ik dus kippennekjes vandaan halen. Ik wil niet helemaal over naar barf maar een of twee keer per week lekker iets te knauwen... da's toch leuk.
Oooooh wat lief hoe ze zo lekker geniet
@ Wilma, lekker handig!!
@ sherilyn, dat geeft voor honden nauwelijks problemen.
Wat citaten:
"In de ontlasting van zo'n 30% van alle honden zit salmonella. Ze zijn niet ziek en vertonen ook geen ziekteverschijnselen. Salmonella wordt ook aangetroffen in droogvoer, iets dat niet maar goed door schijnt te dringen tot het grote publiek."
Donald R. Strombeck, DVM, PhD in 'Home-prepared Dog & Cat Diets, The Healthful Alternative'. 1999.
"Het komt er op neer dat Salmonella eigenlijk een opportunistische indringer is. Hij komt meestal tevoorschijn in dieren, die om de een of andere reden gestresst zijn. Hij wordt regelmatig aangetroffen bij dieren die een onderliggende ziekte of aandoening hebben of wanneer risicofactoren een rol spelen, zoals na een operatieve ingreep, bij orale inname van antibiotica, bij een therapie waarbij de weerstand onderdrukt wordt of bij verblijf elders."
Margaret Muns - Salmonella Infection
Ignit Bekken, februari 2002. © DWT
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mmm lekker een rauwe kippenvleugel! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.