Heerlijk dat puppy loopje dat hij dan heeft 
Het uitlaten gaat ook steeds beter, alleen lopen we tegen 1 probleem aan: we wonen in een flat. Tot beneden loopt hij goed mee maar als we 1 stap buiten de flat zetten, zet hij zich schrap en wil hij niet meer verder. We hebben al verschillende dingen geprobeerd maar niets lijkt te helpen. We hebben wel uitgevonden dat, als we hem een paar meter verder neerzetten, hij daarna mee gaat lopen.
Ook de brokjes is hij nog niet helemaal fan van. Maar we houden geduldig vol

Hoe doen jullie dat? Geven jullie de pup een bepaalde tijd en haal je het daarna weg? Ga je het eerst een beetje met de hand aanbieden? "
.Is er een andere hond of iemand uit de omgeving waar je pup helemaal gek op is, die vragen mee te gaan en vooruit telopen.
(kan werken, maar kan niet garagnderen dat het bij elke hond werkt)
Sadi deed het op zich heel goed maar enige dat een probleem gaf was de lift ze wilde er niet in. Als we haar optilden en in de lift gingen kreeg ze beloning en afleiding etc. Maar ze vertikte het om er zelf in te lopen. (Heb zelfs in de lift gelegen lol, maar zonder resultaat) en toen kwam mijn neef Mike kijken naar Sadi en Sadi helemaal dol van hem, dus toen we gingen lopen hem gevraagd mee te gaan en als eerste de lift in te gaan en denk je wat Sadi huppelde er zo achteraan, gelijk heel goed beloond natuurlijk en op de terugweg nog eens en sindsdien gaat het goed.
De clue is dan eigenlijk, iets vinden dat de verleiding /leukheid om toch dat stuk mee te lopen groot maakt.
Dat blijven hangen dan bij de deur en niet mee willen word gewoon puur een patroon dat positief doorbroken moet worden.. En of degene waarvoor ze dat eerste stuk zelf gaat lopen nou een mens, een speeltje of een andere hond is boeien, als dat patroon maar doorbroken word. En als het dan ook nog beloond wordt en leuk gemaakt word is de de volgende keer mogelijk al helemaal vergeten dat ze daar eerst altijd stug bleef zitten/staan. (Met eten werkt soms ook maar dit soort dingen vind ik dat wat link omdat ze het er ook juist om kunnen gaan doen, zo is onze Sadi in elk gevalwel).


3 doggies
Nu nog iets vinden waarvoor Charlie thuis mee wil gaan lopen.

