Ik heb nu enkele proefzakken van wolfsblut (wat op zich goed gaat).
Ik vroeg me alleen af waar high energy brokken goed voor zijn.
Is het bedoeld zodat honden langer kunnen pieken omdat de meer energie krijgen? (ehmmm.. zoals wat suiker bij een mens zou doen zeg maar).
Of is het bedoeld voor honden die langer pieken/erg veel bewegen zodat die niet te veel afvallen?
Ik vind nl mijn dalmaat nog steeds aan de te slanke kant.
We fietsen regelmatig om zijn energie kwijt te kunnen. Hij heeft ontzettend veel energie. Hij kan in principe zoveel brok eten als hij wil hij eet dus ongeveer 450-500 gram per dag. Maar nog blijft hij super slank, voor de mooiigheid zou er best 5 -10 kilo bij mogen. Zijn gewicht schommelt tussen de 32 en 34 gram.
Volgens de DA is hij verder prima gezond. Een maand (?) geleden ben ik daar geweest ook o.a. voor de klachten met zijn vacht (kale plekken, jeuk). Toen voerde ik nog vers vlees en toen ik geen gevogelte + rund producten meer voerde ging het goed met zijn huid. Dit principe zet ik door met brokken.
Hij bleef ook met vers erg smal, ik voerde toch 1000-1500 per dag.
(ik word zelf onpasselijk van vers, dus vandaar overgestapt naar brok).
Dus vandaar mijn vraag over high energy brokken.


Reageren



