Hi all,
Graag zou ik jullie advies willen vragen. Sinds een paar weken doet Lizzy (Jack Russell Teefje van 2 jaar, geholpen) vreemd. Beetje lastig uit te leggen, ze is zichzelf niet. Ze is rustiger dan normaal, behalve als ze iets ziet, dan is ze meteen volledig overprikkeld. Hier hebben wij een tijdje terug een GT voor ingeschakeld en dit ging al een aantal maanden veel beter, alsook haar agressieve gedrag, wat geheel weg was. Is nu deels weer terug, ook een teken dat ze niet lekker in haar vel zit.
Het meest vreemde is dat ze sinds een paar weken steeds af en toe in huis plast. Frequentie van uitlaten/tijdstip van uitlaten maakt allemaal niks uit. Maar gisteren en vandaag had ze zelfs een paar keer op ons bed geplast! Dit doet ze nooit! En ze was net uitgeweest. het is wel steeds best veel. Vorige week heeft ze ook een paar dagen last gehad van diarree, dit is na wat dagen licht verteerbaar voer overgegaan.
Ik weet niet of ik dit bij medisch of bij opvoeding moet zetten, er is namelijk wel 1 verandering gaande en dat is dat ik nu 10 weken zwanger ben, zou ze daarop zo kunnen reageren? Ik ga morgen ook gelijk naar de dierenarts, maar ik zou graag jullie gedachten hierover willen vragen. Alvast bedankt.


Reageren
Ja ik denk ook aan een blaasontsteking, maar wat ik zo vreemd vind, normaal kan ze heel goed aangeven wanneer ze uit moet. Dan gaat ze even zachtjes piepen en rent ze naar de deur. Maar nu, niets van dit alles. En ze piest op ons bed en in haar eigen mand, vervolgens gaat ze erin liggen
terwijl er zat andere mandjes staan (en ze komt bij een goede fokker vandaan, heeft dit nooit eerder gedaan).

. 
