Nieuwsgierig: Kennel en BARF?

3 reacties

hanneke

22 oktober 2009, 13:19

Ik ben me een beetje aan het verdiepen in BARF. Nu vraag ik me af hoe mensen in NL dat doen als de hond ooit naar een kennel moet? Doen ze daar dan mee, of kun je de hond dan tijdelijk op ander voer zetten?

Ik woon in Spanje, ben er over na aan het denken, maar soms moet Shadow toch echt een paar daagjes naar de kennel want honden opvangen is hier onmogelijk voor wie dan ook.
Hoe moet dat dan?

Hanneke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nieuwsgierig: Kennel en BARF?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

caro en de teckels

22 oktober 2009, 13:27

je zou kunnen over legen of je hond zijn voer kan blijven eten desnoods even in een bench.
Ik zelf heb er geen ervaring mee want mijn hondjes gaan nooit in een kennel.
veel sterkte er mee.
groetjes cocoflanel ;-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

22 oktober 2009, 13:30

In de meeste kennels moet je extra betalen om het voer te krijgen wat zij geven. Als je dit niet wilt, kun je je eigen voer meegeven. Misschien is dat in Spanje ook wel zo?

Mexx

22 oktober 2009, 13:44

Je kan je eigen voer meegeven, er zijn ook kennels gespecialiseerd in barfhondjes :-D
En de meeste gewone kennels doen niet moeilijk als je het ze maar in kant en klare zakken aan levert zodat ze het alleen hoeven te geven.
En anders kan je voor die dagen bv kvv geven.
Mexx krijgt op vakantie of bij vrienden bv de dag ervoor een 3 dubbele portie en dan 2 dagen vasten en dan kvv of kippenpoten. Dus makkelijke en schone dingen :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nieuwsgierig: Kennel en BARF?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^