binnen 2 weken vertrekken wij naar Italiën het gardameer.
charlie & Bandit gaan mee.
we hebben ze al volledig in orde gezet van inentingen ( dus hondsdolheid, kennelhoest en algemene inentingen) ze zijn voor de dierenarts gezond verklaard voor op reis te gaan.
in de auto gaan ze op de achterzet in een bench zitten (dit is verplicht bij 2 honden)
en er zal een bench in de koffer ook staan. (voor als we even gaan slapen)
in ons vakantie huisje zal de bench vanop de achterzetel staan, voor de nacht of als we iets bezoekn waar geen honden toegelaten zijn. ik zou niet willen dat ze daar n feestje bouwen als we weg zijn 
ik ga ze 2 dagen voor we vertrekken een pipet nog geven van advantix. dat zou volgens de dierenarts helpen tegen teken, vlooien, muggen ect.. omdat in die regio hartwormen zouden voorkomen..
er gaat een ehbo koffertje ook mee voor de honden..
maar wat steek ik daarin ..?
moet ik voor de rest nog iets voorzien..?
max & tobie gaan naar het hondenhotel : daar is alles al voor in orde, hun vlees ligt al in de vriezer klaar. hun eigen eetpotten, een bench voor ze te scheiden tijdens het eten en een dekentje voor snachts..
snoopy gaat naar mijn mama


Reageren
en borstels want daar begonnen ze super hard te verharen door het warme weer. Wij zijn naar Tenerife geweest, weet niet of het nu warm gaat zijn in Italië maar ik denk het wel! 





