Max begint een beetje stabieler te worden in zijn gedrag en heeft nu wat meer geduld..
Een aantal maanden geleden hebben we de Gevorderdencursus succesvol afgerond... Daarna ben ik gestopt met Max, omdat een cursus hem toen toch teveel werd. Hij was enorm aan het puberen (nu nog hoor) en kon maar moeilijk de aandacht vasthouden... Al met al heeft hij het nog onwijs goed gedaan, maar ik merkte wel aan hem dat ik teveel van hem vroeg.... Ik ben dus stappen terug gaan doen en heb gedaan wat hij kon. Zo isnhij ook met vlag en wimpel geslaagd, maar ik zag het niet zitten om meteen weer een cursus te doen en heb dus een pauze ingelast.
Maar, nu wil ik toch weer kijken naar een cursus of een sport omdat ik het idee heb dat Max er nunweer klaar voor is. Het is ook goed voor hem om weer war extra uitdaging te krijgen en voor mij om weer wat stuctuur te krijgen.
Hebben jullie misschien leuke cursussen of sporten waar ik wellicht naar opzoek kan gaan? 


Reageren
Bij ons op de hondenschool doen ze sport en spel, op een relaxte manier leuke dingen aanleren. Of ik ga opzoek naar de echte speurcursus, waar hij ook mensen moet vinden
