Hallo,
Ik heb sinds 2 weken een Dwerg Pinscher genaamd "Spike". Hij is van 28 mei 2009 dus nu 4,5 maand oud. Bij de vorige eigenaar is hij zindelijk gemaakt op de kattenbak, maar dit wilden wij niet.
Ik werk van 8 tot 12 en ik ga elke morgen voor het werk (rond 7uur) met hem wandelen. Verder ga ik om 2uur + 6uur + 10uur wandelen.
Maar nu wil ik die wandeling van 2uur graag schrappen. Dit omdat wij vaker een dagje weg zijn en ik er over denk om meer te gaan werken. Dan zijn we dus tussen 8 en 5 niet thuis. Maar als ik maar 15 minuten te laat ben om 2uur plast hij al binnen!
Hoe kan ik hem dit afleren, ik beloon hem al flink als hij buiten geplast of gepoept heeft.
Gister heb ik het weten te rekken tot 15:45 maar toen ik met het riempje klaar stond ging hij voor mijn neus zitten plassen. Hierop heb ik hem op zware toon afgesproken. Ik ben hierna meteen met hem naar buiten gegaan en toen heeft hij wel netjes buiten gepoept.
Weten jullie hoe ik hem zijn plasje langer kan laten ophouden?
Oh ja, hij zit 's nachts ook van half 11 tot 's morgens 7uur in de bench. Zijn plasje houdt hij dan wel op, maar poepen doet hij gewoon in de bench terwijl ik hem voor het slapen uit laat en dan plast en poept hij gewoon netjes!
Help me!
Alvast bedankt!



3 doggies




