Kan iemand me vertellen welk ras dit is ??
Kan iemand me vertellen welk ras dit is ??
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welk ras" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Newfoundlander 
oke dank je wel ik was aan het twijfelen tussen een newfoundlander of een leonberger ,maar nu weet ik dus zeker.
een leonberger ziet er zo uit..
hmm foto niet gepakt wat vreemd ..
en dan heb je ook nog een landseer ..
![]()
maar dit is ene newfoundlander .. 
Oke dan zal ik met de landseer in de war zijn.
De foto die ik neer gezet had kan ik misschien volgende week ophalen.
De oppas van die mensen ligt in het ziekenhuis dus ze kunnen door fultime werk er niet meer voor zorgen.
Ik vind he zo leuk,ik hoop alleen dat hij ook met andere honden kan .
Zijn dat geen dingen je bespreekt met die mensen voordat je beslist of je oppas wilt zijn of niet?
Nou de eigenaren van die hond werken dus full time maar hebben normaal een oppas. Die oppas ligt in het ziekenhuis en daarom kunnen ze zelf niet meer voor de hond zorgen. Jij wilt de hond in huis nemen maar je weet niet of de hond met andere honden kan.
Dat zijn toch dingen die je moet weten van te voren, dat vraag je toch aan die mensen.
Ja ik heb het ze toch ook gemaild,maar nog geen antwoord gehad.
Er heb er geen telefoonnummer van alleen een mail adres ,daarbij wil ik eerst gaan kijken en dan pas beslissen.
Landseer volgens me 
Het is een Newfounlander een landseer heect een langere snuit
De hond op de foto is inderdaad een Newfoundlander. Geen idee of hij raszuiver is, maar het is zeker geen volledige Landseer E.C.T. en al helemaal geen Leonberger.
Maar ben je van plan de hond te adopteren of enkel als vervangende oppas te dienen?
Daar ben ik nog niet over uit.
Ik denk dat hij dan wel blijft als hij er eenmaal is
Ik heb hier al vaker gezet dat ik graag een newfoundlander wilde ,maar dit kan ik eigenlijk ook niet laten schieten,snap je.
Het gaat de laatste tijd erg goed met Xena ,maar goed ik wil eerst antwoord van deze dame dan gaan kijken voor hoe hij echt is en dan zie ik wel verder.
Inderdaad, wacht eerst het antwoord even af en laat je honden kennismaken op neutraal terrein.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welk ras" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.