Hoihoi!
Heb een vraagje over mn hondje.
Mila wordt snel dun. Nou ben ik afgelopen zomer weggeweest een weekje en Mila naar de oppas gebracht.
Ik voer Mila meestal ietsje mer als ze veel beweging heeft gehad of gaat krijgen.
Bij de oppas was dat niet gebeurt en ik schrok ervan toen ik haar ophaalde.
Ze was echt mager, ik kon de ruggengraat en heupbotten heel goed zien. De ribben lichtjes, maar waren erg goed voelbaar.
Ik heb dr toen een tijdje extra gevoerd en ze zag er al snel weer beter uit. Ik ben toen weer op de normale hoeveelheid gaan zitten.
Nou zei mn moeder gisteren dat ze Mila weer dun vond worden, ik ging even voelen en voelde de heupbotjes heel duidelijk en de ruggegraat kun je licht zien.
Mila is verder in orde, lekker actief en blij niks mee aan de hand. In de breedte vind ik haar niet erg dun ( als ik op dr kijk ). Maar ik maak me zorgen over die botten die je weer begint te zien.
Moet ik dr weer gaan bijvoeren?
Wat denken jullie?
( ter info: ik geef Mila Biofood brokken krokant, soms wat rodi versvlees en tussen de middag een kapje brood )





3 doggies
