Eventjes geen groepswandeling Loonse en Drunense duinen!

4 reacties

Pauline, Punk en Cosmic

13 augustus 2013, 14:32

Omdat ik beloofd had wat te laten horen m.b.t. de volgende wandeling..

Ik heb Robin een berichtje gestuurd, en aangezien haar pupperdepup nog te klein is, gaat het haar niet lukken om de komende twee maanden de wandeling te organiseren. Aangezien ik zélf (even) niet mee wil met de groepswandeling i.v.m. Cosmic's opjaag-angst, ga ik hem de komende twee maanden dus ook niet organiseren.. In november wordt het waarschijnlijk gewoon weer opgepikt door Robin!

Wie weet organiseert iemand anders nog een leuke wandeling in deze regio, en ik sta ontzettend open voor één-op-één wandelingen, dus als iemand dáár zin in heeft, dan weten jullie me te vinden! ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Eventjes geen groepswandeling Loonse en Drunense duinen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sally

gewijzigd 17 augustus 2013, 01:19

Ik kan jullie beide (Pauline en Robin) helemaal begrijpen in jullie keuze ;-)
Ik vind het echter ook wel jammer als er (tijdelijk) geen wandelingen meer komen. Ik vind het voor Ruby wel een leuke en sociale gebeuren voor haar.

Als het aan mij ligt sta ik zeker open voor een ander mooi wandelgebied of ander deel van dit gebied. Ik loop zo vaak dit zelfde rondje, dat iets anders zeker leuk is. Al moet het dan wel echt in de omgeving blijven (+/- half uurtje rijden als max) want Ruby is nog niet zo relax in de auto om echt lange afstanden te rijden.

Ik zal wel eens kijken wat er nog meer in de omgeving te doen is en waar de honden ook los kunnen... want er is hier zoveel aan bosgebieden, dat er vast nog een mooie stek te vinden is voor een groepswandeling, als daar wel behoefte aan is uiteraard.

Sally

17 augustus 2013, 01:55

Zit even te google naar ideeëtjes voor andere gebieden.
Ik ken niet alle gebieden persoonlijk!
http://www.doggies.nl/hondenlosloopgebied/chaamse-bossen-chaam-5375
http://www.doggies.nl/hondenlosloopgebied/boswachterij-dorstdongense-heining-dongen-5376
Deze ken ik wel.. is wel meer zwemwater (voor mens en hond) dan echt een looproute, je kan wel een rondje om de plaslopen.
http://www.doggies.nl/hondenlosloopgebied/recreatieplas-kanaalweg-drunen-8013

Tot zover even... moet echt gaan slapen.
Morgenochtend voor het eerst behendigheid met Ruby ...

Lauren, Joekie & Flynn

17 augustus 2013, 01:42

Mensen, die normaal altijd mee gaan, kunnen hem deze keer nu ook organiseren, he. ;-)
Maar begrijpelijk, Cosmic haar angst moet niet vergroten, he!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Eventjes geen groepswandeling Loonse en Drunense duinen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^