
Hallo,
Juul is nu iets meer dan een week bij ons! En wat een angst hadden we of Juul wel met katten kon...
Kom baasje, we gaan wandelen...

In dat geval... Gaan wij mee!

Follow the leader..

Wat doe je daar?

Dan lekker het losloopgebied in...

Netjes volgen he bij het baasje..

Dan ben ik ondertussen wel gewoon even mooi!

Lief ben ik he vrouwtje..

Welterusten! ik ben bekaf...

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Foto's Juul!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Wat zalig om onze Juul zo gelukkig te zien!
Bedankt om hem een kans te geven, ondanks zijn leeftijd
3 doggies 
Dat is zo ongelooflijk ! Daar deed men hier thuis meer dan een jaar over......dan heb jij een heel brave kat en heel brave hond in huis nu. Dit geeft me zo een goed gevoel , thanks ![]()
3 doggies 
Toch fantastisch dat het zo goed gaat. Die zorg om de katten was duidelijk niet nodig, dat lijkt prima te gaan zo samen.
3 doggies 
Oh zo leuk om zien !! En wat schattig dat de katten gewoon mee wandelen, nog nooit gezien eigenlijk 
Van mij ook nog eens bedankt dat jullie Juultje zijn gouden mandje wilden geven !! Deze foto's zijn echt zo mooi om zien !!

Ja, dat zijn de katten gaan doen bij Joep, en nou lopen ze wel vaker uit zichzelf mee... Gek is dat wel, want mensen kijken behoorlijk raar!
Ze waren trouwens nog nooit zo ver mee gegaan, was toch een wandeling van meer dan een half uur... Die zijn ook bekaf!!
3 doggies 
Wat mooi zeg!
Zorgen om niets, gelukkig maar! Hier lopen de katten ook altijd mee. Je wordt wel even gek aan gekeken, maar de meeste mensen wennen er wel aan gelukkig.
Gekke beesten.
3 doggies 
Wij hebben hier in de buurt ook een Duitse herder en een kat, en die gaan ook altijd samen op wandel
heel leuk om te zien, hopelijk als ik later ook kat en hond neem worden ze ook zulke dikke vriendjes als bij jou 
3 doggies 
Oh, geweldig om te zien!
Wat ben ik blij voor hem!
Heb je ze ook naar het asiel gestuurd? Die gaan er heel blij mee zijn!!![]()
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Foto's Juul!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?