Een jaar lang met diepte en hoogte punten.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Amy ~ Nero & Omar Amy ~ Nero & Omar

honden foto van Amy ~ Nero & Omar

Hallo allemaal,

Ik denk dat jullie ons inmiddels al lang vergeten zijn na bijna een jaar niet meer (actief) op HP te zijn geweest.
Maar er zijn een paar leuke en minder leuke dingen gebeurd dit jaar die ik graag met jullie wil delen en natuurlijk wil ik weer actiever worden op dit super leuke forum.
Ruim een jaar geleden kregen wij te horen dat Nero OCD heeft in zijn ellebogen, hij was toen pas 6 maanden oud. Ze hebben toen foto's gemaakt van zijn heupen gemaakt die gelukkig goed waren. Als ook die slecht waren geweest hadden we er serieus over na moeten denken hem te laten inslapen. Gelukkig was dit niet het geval en loopt Nero na twee operaties weer iets beter. Nog steeds erg mank en hij kan niet meer zo lang wandelen.
Hierdoor moesten wij stoppen met de puppencursus erg zonde zo vlak voor het examen. Maar we hadden veel lol samen en nero herstelde langzaam aan.
In November kwam er een nieuw pupje bij ons in huis dit is ook een labrador reu die de naam Omar kreeg.
Omar en nero zijn onwijs leuk samen en we genieten enorm van dit stel.



In de tussen tijd is het een paar weken geleden mis gegaan waarbij nero in gevecht raakte met een andere hond. Beide honden wouden hun gezin beschermen. Hierbij is Nero gebeten en is hij nu bang voor andere grote reuen. wij hebben weer iets om aan te werken gelukkig gaat het steeds beter en is hij minder angstig.


Omar is vorige week geslaagd voor zijn puppycursus en Nero is nu gelukkig ook geslaagd voor zijn A-cursus. En op het examen doe je natuurlijk niet zoals in de les waar je het braafste jongentje van de klas speelde. Nee nee nu besluiten we het stoutste jongentje uit de klas na te doen ;-)
Maar het is gelukt.

Ik zie nu dat het wel een heel lang verhaal is geworden maar ik vindt het top als jullie dit hebben willen lezen.Een reactie zou natuurlijk ook leuk zijn!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Een jaar lang met diepte en hoogte punten. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Anne-Wil (baasje van Juno)Anne-Wil (baasje van Juno)

honden foto van Anne-Wil (baasje van Juno)

Nou jullie hebben het druk gehad met twee pups!!
Vervelend dat Nero OCD heeft maar volgens mij zorgen jullie goed voor hem :-).

Op een nieuw, goed jaar!!!

honden page profiel Claire & Tess & BonnyClaire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

honden foto van Claire & Tess & Bonny

geweldig dat jullie er weer zijn... en nee hoor... we waren jullie niet vergeten!!!!

honden page profiel ineke ineke

honden foto van ineke

Welkom terug en ik wil je volgende avonturen met je twee schitterende honden graag blijven lezen op HP! :-)
En nog proficiat met de behaalde resultaten op (honden)school!

honden page profiel Amy ~ Nero & Omar Amy ~ Nero & Omar

honden foto van Amy ~ Nero & Omar

Wat leuk dat jullie allemaal zo snel reageren ;-)
Ik ga nu zeker mijn best doen op actief te blijven op HP en dan zullen jullie nog veel van deze mannen horen. ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Een jaar lang met diepte en hoogte punten. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Hondenschool
^