Waarom draait het altijd om : ja ik weet het ik moet er wegblijven maar ben verliefd?
Ja so what? je hebt toch wel je verstand bij je of niet dan? Het gaat niet alleen om de dierenarts kosten want eerlijk gezegd vind ik dat eigen schuld dikke bult voor alle broodfokkopers maar denk eens aan die ouderdieren en dan voornamelijk de moeders van die pups.
Wat zegt uiterlijk nou en dan wil je ook nog eens een chihuahua kruising nou sorry maar dan ben je niet verliefd dan heb je oogkleppen op.
Sorry dat ik het zo hard breng maar ook jij weet heus wel hoe het zit met broodfok en hoe de chi naar de klote is gefokt en dan wil je EN een chi x EN bij een broodfokker kopen dus hoe bedoel je je bent compleet van lotje getikt als je daar nog koopt.








?



. NOOIT zal ik die fouten (nog laten) maken. Pepsi is toevallig kerngezond, geen enkele socialisatie problemen niks. Maar we hebben hééééééééééél veel geluk gehad!! Ik heb verschillende ruzie's gehad met mijn stiefbroer omdat hij onmiddelijk een pup wou,ik heb hem uiteindelijk toch overtuigd door verhalen te laten lezen hier op Hp en video's en dan gevraagd 'Is dat wat je wil voor je hond en haar moeder? Denk het niet!' 









