
Wat de ideale tuin is voor een husky
volgens Shadow; van hem mag het zo blijven!
http://youtu.be/17ZYrYCNZBY
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Eindelijk hebben mijn baasjes het begrepen....de ideale husky tuin!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Even een upje, hij geniet nl zo van onze 'puinhoop'. Vandaag en morgen zijn ze even logeren zodat de bouwvakkers rustig hun gang kunnen gaan en wij gerust zijn dat ze er niet vandoor gaan
. Ze hebben overigens gisteren al een pak bastognekoeken gescoort... Fijn hoor, werklui over de vloer
. Ze vinden het verder wel gezellig, gelukkig

3 doggies 
Als je al dat zand gewoon laat liggen 'bouwt' hij er wel zijn eigen feestje mee! 
Echt een super leuk gezicht 
Gr. Alexandra
3 doggies 
ja, dat mag duidelijk zo blijven
als de bouwvakkers nog een graafmachine nodig hebben
ik heb er hier 1 in het gitzwart, die biedt zich aan voor kost en inwoning 
doet Spot ook wel mee, of is dit echt een "shadow ding"??
(vroeg ik me af)
3 doggies 
Willem maakt zelf zo'n tuin. Heb er geregeld allemaal planten eruit en grote gaten in de tuin gegraven. Pas geleden had hij zo'n groot en diep gat gegraven dat het lekker alsof hij een eigen kruipruimte onder de schuur had gemaakt. Ach, even weer dichtgooien, vegen en klaar. Als de hond maar lol heeft.

Spot zit bij mij te knuffelen
. De heren hebben vorige week ruzie gehad om een speeltje (gevulde snoepbal) en er wordt nu een stille oorlog uitgevochten om ... balletjes! Spot gaf er nooit wat om, maar ineens wil hij ook een bal. Heeft een van de twee een piepballetje (deze kwam overigens achter een afgebroken muurtje uit) dan dralen ze van grote afstand om elkaar heen. Het gaat nu niet verder als af en toe een grom. Zonder ballen (externe ballen dus
) maken ze samen de boel onveilig door keihard rondjes te racen en stofwolken op te werpen.
3 doggies 
Bij ons ligt de tuin ook over de kop, de coniferen gaan eruit en daar komt een schutting en een overkapping voor terug, de schuttingen staan kriskras door de tuin en achter 2 schuttingen heeft meneer een diep gat gegraven. Ligt hij de hele dag in als het mooi weer is, toen baasje zei dat het over een week of wat niet meer kon, draaide Yoran hem om en lag in zijn kuil te pruttelen, volgens mij is hij het er niet mee eens.
3 doggies 
Hier ook eentje die de tuin nu wel leuk vindt hoe hij er bij ligt. We krijgen een nieuwe (soort van) vijver, meneer denkt dat het beter is dan zijn drinkbak
Zand overal! Leuk om daar in te schoffelen en dan gewoon met je hele lichaam en helemaal leuk is het dan als je wit bent!
Van alles en nog wat jatten, wat in de tuin ligt. Is het geen klein schepje dan wel de hark.
Maar je kan het ook zien? Ze willen ons helpen! Om de tuin weer netjes te krijgen. Je ziet overduidelijk dat Shadow zoiets heeft van 'Zo dat zand moet hier en dat zand moet daar'.

kan geen filmpjes bekijken {lage snelheid} maar het is toch heerlijk als je honden veilig in de tuin zitten ? hier wel
heb er wel even over gedaan toen ik hier kwam wonen, een schutting met doorkijkjes, buren vonden het niet leuk dat ik de tuin afzette, maar de hond wordt groot vertelde ik, en aan een lange lijn is toch geen doen.
Bamse en ik zijn zowat de enige in de hele buurt die hier een hond houden en de tuin dus afzetten, ja dat was even wennen voor de buren.
heb geen buren waar ik eindeloos koffie drinkt of buurt, zulke buren heb ik niet, helaas, maar ze zouden het toch niet goed vinden als Bamse nu ze zo groot is wel ging buurten.

Speciaal voor jou ook even een foto,nu van Spot op zijn zandhoop

En met zandneus

Onze buren aan de linkerkant hebben zelf ook altijd honden gehad, dus die vinden het wel gezellig nu
. De andere buurvrouw is doodsbang... Die hebben er niks mee ...

eigenlijk raar, de buren hebben nog nimmer wat van Bamse gezegd, niets, zelfs niet eens gezegd wat een lieve beer het is, nimmer blaffen, ook niet als ze langs lopen, heb een hoekhuis, met achter de schutting een brandgang, maar nimmer aardig tegen Bamse, ook niet tegen mij.
komt dat ik uit het westen komt, en het hier allemaal erge stugge noordelingen zijn, jammer.
3 doggies 
Kan je niet van je hele tuin een zandbak maken ofzo? Is toch veel leuker dan zo een mooie tuin met plantjes en bloemetjes hoor.
En overal balletjes neerleggen natuurlijk! 
3 doggies 
Tsja, wat is er nu leuker dan een zandbak ik je eigen tuin!?
2 jaar terug hebben we de tuin hier ook gedaan, Boomer heeft de weken van z'n leven gehad!
Heel veel aandacht, graven, spelen, puinhoop maken, racen, heb hem nog nooit zo dol zien doen...
En slapen dat ie s'avonds deed 

http://youtu.be/3kXrOuqLqbY
Er was ook eerder deze week nog een 'kussengevecht' de oude tuinstoelkussens klaar om opgeruimd te worden

Dankzij de bouwvak kunnen ze nog weken vooruit, vrees ik. De aannemer had het over 'voorwerk voor het grondwerk doen en alvast de bestrating weghalen en nieuw grond leggen. Aangezien dan de grondsoorten gescheiden m

Hahahahahaha, niets meer aan doen, de tuin is zo super goed bevonden, lekker laten liggen zo
3 doggies 
zo hadden wij ooit een mooie moestuin, een leuke kippenren, alles met de nadruk op .... hadden
Weet je zeker dat je je tuin mooi gaat maken? Maar heerlijk te zien hoe ze met oud materiaal in de weer zijn
![]()
3 doggies 
Heerlijk om te zien en heeeeeeel herkenbaar. Hier momenteel ook een tuin onder constructie.
Je had die koppen moeten zien toen ze werden gevraagd een boom mee uit te graven! De kleine dreumes liet het zich geen 2 keer zeggen en deed na aanmoedigen en voorbeeld van mijn man ijverig mee. Ten en Loco die weten dat ze niet mogen graven, twijfelden en bleven ook constant naar bevestiging vragen of ze het nu echt wel goed begrepen hadden dat het opeens mocht.

Wij - de baasjes - zijn heel sadistisch; de boel wordt verhard
... Even zonder gekheid: er komt een handiger terras, zonder 20 cm hoogteverschil er dwars doorheen
(Wie dat ooit bedacht heeft...) en er komen verhoogde plantenbakken en ... Een vijvertje. Nee, mijn honden houdenniet van water / zwemmen, maar wel van stoeien, dus er komt wel een trapje in 
3 doggies 
Zal wel een Brit zijn geweest!!!! hahaha
Hier hebben we ook zo'n tuin met beschrijving. Loopt eigenlijk in een taartpunt maar dan wordt hij toch ergens stiekem een heel stuk breder. Ook ongelijk van level maar okee we zitten en op een heuvel en op de hoek.
Leuk idee van het trapje in het vijvertje. Wordt hij diep? Nooit een vijver gehad dus geen idee wat normaal is.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Eindelijk hebben mijn baasjes het begrepen....de ideale husky tuin!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?