Zoals sommigen weten werd mijn hond maar niet zindelijk maar het kwartje lijkt te zijn gevallen, althans wil nog niet te hard juichen want het is nog maar pril, echter toch al vanaf vorige week geen plas en gepoep in huis!!!!!!!!
Dus nu al ongeveer 7 dagen!
Ik heb de tuin als extra hulpmidel gebruikt en hier heeft hij ook best wat tijd mogen doorbrengen en zodra hij wat gedaan had, hup mocht hij naar binnen.
Ik bespied hem dan meestal van achter het raam.
En de laatste uitlaatronde is zo rond 0045 maar laatst ging ik er om 0000 in en was het 's morgens om 0700 droog!
Belachelijk goed.
Oooh ben zo blij en hoop dat dit de goede kant op blijft gaan en niet een tijdelijke fase is want heb wel eerder gedacht dat hij zindelijk werd en toen erna toch weer op een of andere manier weer in huis ging plassen.
Ben wel bere trots op mijn mannetje




3 doggies







