De dierenbescherming bezit vele miljoenen...

24 reacties

Marianne v. B.

9 oktober 2009, 21:18

Het is bijna niet te geloven, maar de dierenbescherming is stéénrijk!

- De Dierenbescherming in Den Haag, blijkt een heel rijke organisatie te zijn. Zo bedroegen de inkomsten in 2007 maar liefst 21 miljoen euro. Ontving men van de overheid ook nog eens 5 miljoen aan subsidie. En bedraagt de club kas maar liefst 61 miljoen euro. In totaal bezit de Dierenbescherming ruim 82 miljoen euro. En dan zijn er nog de onroerend goed zaken zoals de prestigieuze panden waarin men huist. De Dierenbescherming heeft volgens opgave een bedrag van circa 1,5 miljoen euro belegd in aandelen.

Lees meer bij deze link...
http://www.echo.nl/ww-ar/buurt/ingezonden/835682/miljoenen.euro.s.vergokt.door.goede.doelen/

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "De dierenbescherming bezit vele miljoenen..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

9 oktober 2009, 21:21 3 doggies

ja... maar dat is bij bijna alle goede doelen.

er gaat heel veel geld naar alle werknemers, reclame voor het goede doel enz...


het is raar. maar het is wel waar.

Marianne v. B. schreef het onderwerp

9 oktober 2009, 21:23

Bij de dierenbescherming werken verhoudingsgewijs érg veel vrijwilligers.

fortuna

9 oktober 2009, 21:25 3 doggies

dat ze maar een beetje aan mij geven ;-)

Marianne v. B. schreef het onderwerp

9 oktober 2009, 21:26

Ja, daar stel ik ook -geheel vrijwillig- mijn bankrekening voor beschikbaar! ;-)

Diana

9 oktober 2009, 21:26 3 doggies

Een goed beheer is het halve werk.
Maar ik vind het van de zotte dat de onderkant van zulke doelen, de vrijwilligers, al het échte werk doen.
Is dit dus ook die graaicultuur??
Balen, zeker als ze met maar een paar van die miljoenen het leed zo makkelijk zouden kunnen verlichten. :'(

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

9 oktober 2009, 21:30 3 doggies

Sjeetje... wat doen ze dan met dat geld, dat moeten ze toch inzetten voor dieren...

fortuna

9 oktober 2009, 21:30 2 doggies

958146578 ten name van k.rietbroek.dank je :-D

begrijp ik niet, zoveel geld, dat moet toch voor de dieren zijn, er zijn zoveel doelen die alsmaar bedelen, asiels die geen mensen kunnen krijgen.
laten ze daar wat aan geven. en wat denk je van het ifaw, en nog meer van die instanties, wij mensen geven aan deze doelen, dus kan de dierenbescherming dan geen steentje {geld} bijdragen, aan die misstanden ?

fortuna

9 oktober 2009, 21:33 3 doggies

ik geef nooit aan goede doelen,er blijft mij teveel aan de strijkstok hangen,en daarbij ben ik zelf een goed doel,en kan ik ze niet missen

.

9 oktober 2009, 21:34 3 doggies

Ik denk ook wel dat ze het goed gebruiken hoor.Als je bijv een operatie niet kan betalen voor je hond,dan kan je hulp bij hen vragen.
Alleen weten weinig mensen dat.

Groetjes Marianne

Marianne v. B. schreef het onderwerp

9 oktober 2009, 21:35

Ja, Angela, dat zóu moeten gebeuren...

Karin, je kunt beter niet je bankrekening nummer op een openbaar forum zetten!!
De dierenbescherming zal er -spijtig genoeg- ook niets op gaan storten!

fortuna

9 oktober 2009, 21:36 3 doggies

hihi,dacht je dat dat echt mijn rekeningnr was?

Marianne v. B. schreef het onderwerp

9 oktober 2009, 21:38

Was hier niet kortgeleden een topic van iemand die een operatie voor haar hond absoluut niet zelf kon betalen? Ze heeft het toen overal geprobeerd, ook (volgens mij) bij de dierenbescherming.

Marianne v. B. schreef het onderwerp

9 oktober 2009, 21:39

Nou, sommige mesnen zijn hier érg onvoorzichtig mee, Karin! Ik wilde je voor alle zekerheid even waarschuwen. ;-)

.

9 oktober 2009, 21:43 3 doggies

Ja he Karin..... niet je echte nummer ....ik heb net wat naar je gestort :'(

Ik weet wel dat het haar toen gezegd is Marianne, heb niet gelezen of ze het gedaan heeft.
Maar als je het niet kan betalen dan helpen ze je.

Groetjes Marianne

.

9 oktober 2009, 21:45 2 doggies

Ik ben morgen ook misschien wel een van de vele miljonairs hahah..duimen he!! ;-)

ukkie

9 oktober 2009, 22:30 3 doggies

*zucht* Het barst hier van de zwerfkatten, maar het asiel zit vol ook de dierenbescherming doet niets.

Wij hebben er al twee in huis genomen, en af en toe geef ik een zwerfkat medicijnen als het echt nodig is. En de dierenbescherming doet niets! Je wordt soms zelfs afgebekt door mensen van de dierenambulance, hun kennis schiet ook erg te kort.

ukkie

9 oktober 2009, 22:31 3 doggies

niet van alle medewerkers btw. Er zijn ook medewerkers die erg betrokken zijn en veel kennis hebben. Sorry dat waren de emoties.

Wilma en Dobby (RIP)

9 oktober 2009, 23:27 3 doggies

Ik denk dat zij hetzelfde doen als ik. Ik heb me de afgelopen jaren het rambam gespaard en nu doe ik leuke dingen van de rente. Dat komt extra goed uit aangezien ik nu minder geld heb.

Wat denk je dat er aan inkomsten uit rente en beleggingen binnen komen met zo'n bedrag op de rekening? Dat is bij 3% rendement zo'n 1.8 miljoen euro. En dat ieder jaar. Daar kun je ook veel goede dingen mee doen, ook op de langere termijn. Ook als door bijvoorbeeld de crisis de inkomsten ineens drastisch dalen.

Neemt niet weg dat ik vind dat goede doelen niet risicovol mogen beleggen, en helaas doen ze dat wel. Pas op de radio werd er gezegd dat de goede doelen door de dalende beurs vele vele miljoenen zijn kwijtgeraakt. En dat vind ik niet kunnen. Zet het dan op een spaarrekening van een goede bank (geen Icesave ofzo).

Doggywoman

9 oktober 2009, 23:35 3 doggies

Tja verbaasd me eerlijk gezegd niks dat ze zo rijk zijn. We kregen vandaag de rekening van het vervoer van de dierenarts naar het huisdierencrematorium met de crematie erbij. We kregen twee keer de zelfde rekening omdat 2 weken na het overlijden van Bowy ook onze kat is overleden. Je wil niet weten hoeveel we voor de dierenambulance rit moeten betalen. Ik kan me voorstellen dat mensen er voor kiezen om hun huisdier zelf gaan brengen naar het crematorium. Want wat ze er voor durven rekenen, schandalig! Helaas was het zelf wegbrengen naar het crematorium voor ons niet mogelijk omdat het al te laat was om zowel Bowy als de kat naar de crematorium te brengen. (hij was al dicht) Kortom mij verbaasd het me helemaal niks!

Ingrid en Dootje

10 oktober 2009, 07:10 3 doggies

Nee, die rekeningen liegen er inderdaad niet om :'(
Hoe moet dat dan als iemand dat echt niet kan betalen, wordt je dan niet geholpen?

Ik vind het maar een rare zaak.

Machtel (gast)

10 oktober 2009, 09:52

:-) De dierenambulance in venlo heeft ook een behoorlijke bankrekening.
Er zitten zo rond de 35 vrijwilligers, misschien meer.
Ze krijgen veel schenkingen en giften uit het bedrijfsleven waaronder een prachtige bus,ik dacht
door mercedes venlo geschonken,totaal ingericht met alles erop en eraan.
Een vriendin van mij rijdt op de ambulance.
Er werd veel geld gespendeerd aan bv. barbecues ed.
terwijl zij vond dat dit geld voor de dieren was
en niet voor de mensen.
De stervende vogels en kleine dieren die ge-euthaniseerd moesten worden, werden vergast in
plastic boxen en mijn vriendin heeft net zo lang
gestreden dat het geld bv. aan euthanasie-spuitjes
gespendeerd werd, ipv vergassing met een doodsstrijd
voor de arme dieren.
Nu krijgen de stervende dieren een spuitje.
Ik zelf steun de dierenambulance via de zaak en
prive, want ze doen toch heel goed werk.
Er zijn altijd graaiers die profiteren van dit
soort zaken. :'(
:'(




Marianne v. B. schreef het onderwerp

11 oktober 2009, 18:47

Inderdaad, Machtel, er zijn altijd profiterende "graaiers" bij dit soort instellingen. Het is erg dat er zoveel geld wordt uitgegeven aan dingen die helemaal niets met dieren te maken hebben.

Onbegrijpelijk ook dat ze niet wat meer mensen aan betaald werk helpen, sterker nog... voornamelijk draaien op vrijwilligers!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "De dierenbescherming bezit vele miljoenen..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^