Zoals de titel al zegt ben ik op zoek naar knappe (fotogenieke) honden!
Ik zal mijzelf even snel voorstellen: mijn naam is Jukka, 23 jaar en helaas heb ikzelf (nog) geen hond. Al wel ben ik me ruim een jaar aan het oriënteren voor een toekomstige hond en vandaar dat ik ook bij dit forum terecht ben gekomen. Hier lees ik dagelijks de laatste verhalen en ben ik me zo goed mogelijk aan het voorbereiden op de toekomst! Ook heb ik al twee fokkers bezocht om te kijken hoe alles rondom de aanschaf van een hond in werking gaat.
In het dagelijks leven ben ik grafisch vormgever en ik ben een tijdje geleden hier op dit forum geïnspireerd geraakt om van hondenfoto's een soort van *kuch* kunstwerken te maken. Helaas ben ik nog niet zo goed dat ik complete schilderijen kan maken maar op dit moment focus ik mij vooral op het schetsen van de hond zelf. Ik doe dit door een soort van airbrushen met een tekentablet i.c.m. Photoshop. Nu heb ik al een paar foto's "gepikt" op dit forum om mee te oefenen maar toen dacht ik, misschien zijn er wel mensen die naar iets dergelijks op zoek zijn om op canvas te laten drukken o.i.d.!
Op deze manier kan ik mijn oefenpraktijken nuttig besteden en misschien ook nog wat mensen blij maken!
Het is natuurlijk niet mogelijk voor mij om voor iedereen een schets te maken, ik doe dit tenslotte ook voor mijn ontspanning. Het zou handig zijn om door middel van een soort stemming ofzo de knapste hondjes uit te kiezen en dat ik die dan uiteindelijk ga uitwerken, maar omdat ik vooralsnog een passieve lezer was op dit forum en geen idee heb of dit überhaupt wel mogelijk is zal ik deze week proberen gewoon 3 honden uit te kiezen.
Twee foto's die ik hier van het forum heb gepikt:

Dus heb jij altijd al zoiets van je hond willen hebben post dan je mooiste foto (liefst wel goede kwaliteit en geen blurry telefoon foto's waar ik geen details op kan zien
).
**Oja, mocht het hier overspoelt worden met mooie foto's dan zal ik moeten na denken hoe dit proces beter te structureren valt haha..**
**Oja #2 en #3: ik hoop dat ik dit in de juiste categorie heb gepost & gelieve foto's hier te posten en mij niet plat te bombarderen met prive berichten
**
























3 doggies




























