
Hallo,Onze Bente is nu een half jaar. Tjee, wat gaat de tijd toch hard. Ze hoort er echt helemaal bij. Tussen Bo en haar gaat het super en ook tissen. Haar en de poezels kan het niet beter. Echt leuk, ons eigen gezinnetje'
bente is een pittige dame, ze is best fel, maar zo lief. Ze is dol op knuffelen en kusjes geven. Ze is een echte dondersteen. We hebben laatst foto's gezien van haar broertjes en zusjes, echt superleuk. We genieten elke dag van ons clubje, en zijn nog steeds heel erg blij dat ze op ons pad gekomen is.
Hierbij wat foto's


Groetjes van mij en Bente en Bo
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Update Bente, met foto's" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Wat een schatje
Wat voor ras is het? en hoe oud is Bo nu?
Mooi, zo dat zwarte koppie en dat witte lijfje

Hoi, ze is een Friese Stabij. Bo is nu 4 en heel erg lief en rustig. Een echte volwassen kerel en een goed voorberld voor Bente al kunnen ze ook jut en juul zijn, waar zij aan begint maakt hij af ( lees dingen slopen, katten brokken jatten door de zak te openen ). Hij is een superschat voor haar.
3 doggies 
Wat een schatje. En wat ziet haar vacht er goed uit.
Dit is echt een lieverdje.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Update Bente, met foto's" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?