Darf kat aan hond geven?

6 reacties

Marjo en Kiba

29 juni 2013, 20:00

Hoi iedereen,

Ik had even een vraagje.
Een tijdje geleden heb ik darf kat besteld voor onze kater maar hij laat dit staan. Ik heb al meerdere malen aangeboden maar meneer wil er 2 hapjes van en meer niet... nou vroeg ik me af of het kwaad kon als ik het aan Kiba zou geven... Ik weet dat katten geen vlees van honden mogen hebben omdat ze dan bepaalde voedingsstoffen te kort krijgen maar hoe zit dat andersom?

Wie heeft raad?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Darf kat aan hond geven?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kath

gewijzigd 29 juni 2013, 20:16 3 doggies

ik heb ook al kattenversies aan mijn hond gegeven, met name bandit wild en haaksbarf konijn
heb dit toen ook nagevraagd op verschillende plaatsen en dat zou geen probleem zijn
ik zou het gewoon geven ':-)

bij Haaksbarf zit er bvb. in de kattenversie een beetje meer hart in en geen groenten
misschien zijn er nog wel een paar verschillen maar kwaad kon het toch niet
zeker als het gewoon is om iets op te maken zou ik er niet van wakker liggen

Carine en haar meisjes

29 juni 2013, 20:18 3 doggies

ik denk ook dat dit geen kwaad kan, zolang je maar niet altijd kattenversie aan je hond geeft,
om iets op te werken zal het geen probleem geven
de kattenversie is iets anders dan de honden, maar om een doos op te werken, wissel het af met jou eigen voer dan krijg je geen probleem denk ik

Marjo en Kiba schreef het onderwerp

29 juni 2013, 20:29

Haha nee het is inderdaad niet als standaard bedoeld ;-) Het is meer dat het dus niet gegeten word maar ik het wel op wil maken ;-)

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

29 juni 2013, 20:20 3 doggies

Dat kan geen kwaad hoor.
Ik heb Rocky ook wel eens konijn voor de kat van HB gegeven.

Andersom is een ander verhaal. Als de kat uitsluitend KVV voor honden zou eten dan krijgt hij/zij een bepaalde stof niet en dat geeft dan problemen.

Marjo en Kiba schreef het onderwerp

29 juni 2013, 20:22

Oke, ja het is maar 2 kilo ofzo dus niet zo veel. Maar dan voer ik t wel gewoon op aan hem ;-) bedankt!

Ina, Misty en Aysa

29 juni 2013, 20:34

In de kattenversie zit meer taurine, omdat zij dit zelf niet aanmaken.
Je hond de kattenversie (op)voeren is geen probleem hoor:-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Darf kat aan hond geven?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^