Op stap met een pup?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Sabine, Diesel & Roxz Sabine, Diesel & Roxz

honden foto van Sabine, Diesel & Roxz

Hoi hoi,
De vakantie staat weer voor de deur en gezien het feit dat wij dit jaar dus niet echt op vakantie gaan (ivm de koop van ons huis en de komst van Roxz) ben ik aan het bedenken wat we dan eventueel zouden kunnen gaan doen met de kids en de doggies.
Daar Roxz nog verschrikkelijk jong is en dus geen lange wandelingen kan/mag maken, vallen er al een hoop dingen af.
Dus vroeg ik me af of er nog iemand tips heeft??

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Op stap met een pup?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Elien & Jerome & LascoElien & Jerome & Lasco 3 doggies

honden foto van Elien & Jerome & Lasco

Wij hadden vorig jaar hetzelfde probleem O-)

Ik had een buggy gekocht voor honden waar de kleine pup in kon. Zo konden we toch grote wandelingen doen aan de zee of in het bos. Zo hoefde Jerome er niet onder te lijden ;-)
Lasco zat dat een hele tijd in de buggy, dan weer een 10 tal minuutjes wandelen en opnieuw de buggy in. Zo ging dat perfect. ;-)

honden page profiel Elvira ElzingaElvira Elzinga 3 doggies

honden foto van Elvira Elzinga

Ik hoor dat mensen ook veel naar de dierentuin gaan met hun kleine pup :-) Maar ik zou dan inderdaad ook een buggy aanschaffen/lenen. Want lange afstanden lopen voor zo'n kleintje is niet goed..maar dat had je zelf ook al bedacht ;-)

honden page profiel Zita (Sep)Zita (Sep) 3 doggies

honden foto van Zita (Sep)

Ik weet dat op Duinrell honden welkom zijn, dus misschien kun je daar een dagje heen? En dan hond in een buggy of rugzak?

honden page profiel Liesbeth, Diva &JaimyLiesbeth, Diva &Jaimy 3 doggies

honden foto van Liesbeth, Diva &Jaimy

Of gewoon lekker een dagje naar het strand ? Moet het niet te heet zijn, begin 20 graden kan. Samen picknicken, vliegeren, zandkasteel bouwen...

honden page profiel Jeanine & CaintieJeanine & Caintie 3 doggies

honden foto van Jeanine & Caintie

Ik had vorig jaar het zelfde 'probleem' wij zijn wel een  midweek weggeweest maar we hadden een (kinder(buggy mee dus gingen we iets doen liep hij een stukje en rest lag hij in de buggy, als hij erg moe was viel hij ook inslaap. We hebben ook voldoende rust genomen zodat Caintie kan bijkomen/slapen.

Bobbejaanland, Avifauna, Dierenparken, Slagharen, Keukenhof, Juliana Park Apeldoorn, Duinrell weet ik dat honden aangelijnd welkom zijn.

Dagje naar het water misschien?  bijv. erkemeder hondenstrand is ook zwemwater voor mensen, dus kunnen de kinderen ook lekker zwemmen.

Verder kun je natuurlijk ook gewoon lekker naar een park/bos en picknicken erbij.

honden page profiel Sabine, Diesel & Roxz Sabine, Diesel & Roxz

honden foto van Sabine, Diesel & Roxz

Iedereen bedankt voor de reacties!
Strand is geloof ik in de zomermaanden alleen savonds toch?
Maar hondenstrand moet ik eens kijken of we zoiets hier in de buurt hebben.
Dierentuin en pretpark had ik zelf idd ook al aan zitten denken, maar manlief "wil niet voor gek lopen met een rottweiler in een buggy"
Ben bang dat als Diesel wel gewoon mag lopen en snuffelen, dat Roxz het ook heel snel beu zou zijn en niet bepaald stil zal zitten, dus daar doe ik haar geen plezier mee denk ik.
En in een tas is qua gewicht ook niet echt een optie.

Picknicken vind ik idd wel een strak plan, was ik nog niet op gekomen! ;-)

honden page profiel Jeanine & CaintieJeanine & Caintie

honden foto van Jeanine & Caintie

Wij kregen eigenlijk hele leuke reacties van mensen met de buggy.
Bij ons liep er ook een andere hond naast, ze hebben het snel door, desnoods oefen je thuis alvast een beetje dat het niet helemaal nieuw is.

honden page profiel Floor, Bouncer & TankFloor, Bouncer & Tank 3 doggies

honden foto van Floor, Bouncer & Tank

Lekker in het park zitten en gewoon kijken naar andere honden.

Het strand ter hoogte van kijkduinpark (Den Haag) is het hele jaar toegankelijk voor honden (los en vast).

Als je een auto heb kan je altijd ergens heen rijden en daar iets doen. Daarnaast zijn er een aantal zwembaden waar honden mee moen :-) en zoals eerder genoemt pretparken of dierentuinen

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

ik heb altijd veel gedaan met mijn pup. daar bedoel ik niet mee met dingen die doodvermoeiend zijn.

busritje, treinritje, marktbezoek, dierentuin bezoek, familie bezoek, macdonald bezoek, niet alles op een dag he. hahaha

doe toch vele dingen met je pup. zodat tie vele indrukken mee krijgt, de eerste weken zijn ontzettend belangrijk wat betreft socialiseren.

op de watertraining, waren er pupjes van 12 en 13 weken , ze gingen lekker mee de boot in, even op het water, iets wat ze nimmer gedaan hebben natuurlijk, pootje baden met speeltjes, een tevreden pupje, alle aandacht krijgen, en er werd goed opgelet dat het niet te inspannend was of werd. super die leuke kleine dingentjes. doen zou ik zeggen.

honden page profiel jantienjantien

honden foto van jantien

maar manlief "wil niet voor gek lopen met een rottweiler in een buggy"

Dan laat je je man de hond toch gewoon dragen, als hij moe wordt................!

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

in een rugzak ? lekker stoer ? O-)

een pupje kan je nog in een rugzak vervoeren, misschien vind manlief dat wel stoer ? :-D

honden page profiel Sabine, Diesel & Roxz Sabine, Diesel & Roxz

honden foto van Sabine, Diesel & Roxz

@ jantien...dat is het overwegen waard :-))
@willemijn
 Ik sjouw haar momenteel als ze wakker is overal mee naar toe, ( begin stiekem al een hekel te krijgen aam alle mensen en kinderen  die haar willen aaien :-s )
Maar het moet ook voor mijn 2 dochters een beetje leuk zijn en een ritje zomaar in het rond, dat krijg ik er bij hun niet meer in :-(
Maar gaat wel goed komen, heb al een hoop goede en leuke tips gehad!

En in een rugzak.... Vind d'r nu al loodzwaar haha, laat staan over 3 à 4 weken..... Dat beest groeit als kool :-))

honden page profiel Floris & SennaFloris & Senna 3 doggies

honden foto van Floris & Senna

Voor Senna had ik als pup een fietskar met wandelset, ideaal, met Floris kon ik lang wandelen en Senna mee in haar kar. Ik zou eens kijken of je er ergens een kan lenen, huren of via Marktplaats.

Het aaien wordt dan ook minder :-D

honden page profiel Judith en SammieJudith en Sammie 3 doggies

honden foto van Judith en Sammie

ik weet niet hoe oud je kinderen zijn maar mijn moeder ging vroeger met ons het hele dorp rond om bij alle speeltuintjes te spelen, evt met fietskar/mand/auto.

honden page profiel Sabine, Diesel & Roxz Sabine, Diesel & Roxz

honden foto van Sabine, Diesel & Roxz

" ik weet niet hoe oud je kinderen zijn maar mijn moeder ging vroeger met ons het hele dorp rond om bij alle speeltuintjes te spelen, evt met fietskar/mand/auto. "

10 en 8,

Dus de speeltuintjes-periode hebben we al weer een beetje achter ons liggen :-(, 
En die kids van tegenwoordig zijn ook behoorlijk "veeleisend".....
Het liefst zouden ze elke dag naar een ander pretpark/zwembad etc gaan, nou hoeven ze niet altijd hun zin te hebben, maar kan ook niet zeggen dat we elke dag thuis blijven :-)

honden page profiel Floor, Bouncer & TankFloor, Bouncer & Tank 3 doggies

honden foto van Floor, Bouncer & Tank

mss kan je op hier nog even kijken of er iets voor jou bijzit:
http://opstapmetdehond.nl/

honden page profiel Jeanine & CaintieJeanine & Caintie 3 doggies

honden foto van Jeanine & Caintie

Mijn oppaskinderen zijn ook in die leeftijd categorie maar soms vinden ze het juist leuk om hele simpele dingen te doen juist omdat ze al zo vaak naar dierentuin o.i.d. gaan.

Van de week hebben we een speurtocht gedaan in het bos, hond mee.
En daarna gaan we altijd verstoppetje spelen en is Caintie hem, ze liggen in een deuk hoe snel hij ze vindt. (Terwijl ik zijn oogjes nog moet afdekken haha).
Bij hun gingen er ook nog een vriendje en vriendinnetje mee, super gezellig.
Op de scouting site vindt je ene hoop spel ideeën.

Met lekker weer ergens op een terrasje wat drinken of een ijsje eten, is ook goed om te oefenen met de pup.

honden page profiel ArletteArlettebijna goedgekeurde fokker 2 doggies

honden foto van Arlette

Wij hebben ooit op een dierenbeurs gratis een draagzak gekregen voor kleine hondjes. Toen dacht ik nog: wat moet ik hiermee? Wij hebben Amstaffs (tussen de 24 en 33 kg)
Maar die draagzak komt telkens opnieuw van pas als we een puppy aanhouden. Hij gaat vanaf week 8 altijd de draagzak in en zo kunnen we onze marktbezoekjes en wandelingen blijven doen, tot ze eruit groeien. De pup ziet alles op mooie hoogte en iedereen geeft hem een vriendelijke knuffel, wat deel uitmaakt van zijn socialisatie.
Misschien is jouw pup al te zwaar of te groot voor een draagzak, maar is anders wel een mooie oplossing. Zo kan die makkelijk mee

honden page profiel Sabine, Diesel & Roxz Sabine, Diesel & Roxz

honden foto van Sabine, Diesel & Roxz

@ jeanineDat verstoppertje is idd een errug leuk idee! :-D

@arlette,

Roxz in een draagzak doen is helaas geen optie, ze groeit als kool.
Ze is nu met 9 weken al goed 20 cm (schofthoogte) en iets meer als 7 kilo.
Plus dat ze het eigenlijk maar niks vind als ze getild moet worden, maar dat zal misschien ook zo zijn omdat diesel rondloopt.

honden page profiel ArletteArlettebijna goedgekeurde fokker

honden foto van Arlette

"
@arlette,

Roxz in een draagzak doen is helaas geen optie, ze groeit als kool.
Ze is nu met 9 weken al goed 20 cm (schofthoogte) en iets meer als 7 kilo.
Plus dat ze het eigenlijk maar niks vind als ze getild moet worden, maar dat zal misschien ook zo zijn omdat diesel rondloopt. "


ja, terwijl ik het aan het typen was dacht ik wel dat jouw pup nog een stuk groter is dan onze pups. Maar ik wilde het toch effen vermelden want hier vinden de pups het de max om zo mee te gaan en alles in 't oog te houden zonder zich moe te moeten maken :-D

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers

honden foto van Patricia & de Musketiers

een buggy kopen of bolderkar, scheelt!

honden page profiel HabbelbabbelHabbelbabbelgoedgekeurde fokker

honden foto van Habbelbabbel

Wij hebben een rugzak. Tot een kilo of tien is die prima te dragen. De hond it heerlijk rustig en je hebt de handen vrij en door bos en zand is geen probleem.
Ook op de fiets kunnen ze zo mee. Zijn ze lichter, dan draai ik de zak om en draag ze voor. in de bus en trein zijn ze dan gratis omdat ze in een tas zitten.

Misschien een idee.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Op stap met een pup?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: benches vastzetten in camper
^