Ik wil zo graag een huisdier!!!

4 reacties

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik wil zo graag een huisdier!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Silvia, Blackie & Saffira

24 juni 2013, 13:39 3 doggies

Mooi zo, nu ook nog voor al die reptielen en dergelijke :-D 
Ben er zelf een beetje tegen dat marktplaats dieren verkoopt, tussen de meubels en auto-onderdelen door en dergelijke. Maar ja, je hebt natuurlijk enorm veel mensen die per ongeluk een nestje hebben van iets, en ze gratis willen weggeven en waar raak je dat anders kwijt..

Babiche&Lilly Djunky schreef het onderwerp

24 juni 2013, 14:54

ik vind het ook niet oke marktplaats voor dieren, maar ze "proberen" nu ook hun best te doen.
er is in ieder geval een begin;-)

C.

24 juni 2013, 22:54 3 doggies

Het is inderdaad beter dan niets!

Sanne Mulder

26 juni 2013, 19:44 3 doggies

Ik moet zeggen dat ik marktplaats helemaal geen slechte plaats vind om naar honden te zoeken. Het is gewoon een grote site waar je van alles te koop kunt zetten en waar dus ook veel mensen kijken. Veel erkende fokkers zetten ook advertenties op marktplaats, omdat de nesten dan sneller bekeken worden.Hoe mensen ermee omgaan, ja, dat is eigenlijk verantwoordelijkheid. Als je een nest aanbiedt op de site, dan vind ik dat je zelf moet controleren of eventuele kopers geschikt zijn als hondeneigenaren.
En als koper moet je natuurlijk zelf controleren of de verkoper wel goed is.
Alleen zo jammer dat veel mensen dat soort dingen niet in de gaten hebben en vaak denken: 'Hé, krijg nou wat. Deze is maar 200 euro! Dat is nog eens leuk!'
Maar ja, met marktplaats heb ik geen problemen. Maar het is zeker een stukje verantwoordelijkheid als je er iets koopt of verkoopt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik wil zo graag een huisdier!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^