Mara en de Bellenblaas *Foto's*

36 reacties · pagina 2 van 2

Lianne, Mara & Maybe

20 juni 2013, 10:14

Ohh ik heb gewoon simpele bellenblaas gebruikt ;-) worden ze lekker schoon van binnen ;-)

nee zonder gekheid.. als je ze het hele potje op laat drinken dan snap ik dat het niet goed is, maar Mara vond het heel smerig dus de hapte naar de bel, maar slikte niks door (zie foto kwijlkanon..) en daarna gewoon lekker effe wat water drinken/spoelen :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mara en de Bellenblaas *Foto's*" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

-

20 juni 2013, 10:32 3 doggies

ohhh gaaf!!!! :-D ga ik ook maar ff kopen :P

Sophie & Beau

20 juni 2013, 10:55 3 doggies

In de Hema vind je er ook nog gewone simpele. Vorig jaar toch nog, zal er nog wel zijn nu ;-)

Lianne, Mara & Maybe schreef het onderwerp

20 juni 2013, 10:58

Hier bij de hema niet, blokker niet, marskramer niet, xenos niet, multishop niet, kruidvat niet toen ik bij de zeeman kwam had ik eindelijk iets gevonden.. ':-)

Kobus & Cas

20 juni 2013, 12:42

Kruidvat ;-) Hebben ze nog simpele bellenblaas, zag het laatst bij de kassa staan (met zo'n balletje in de dop die je in een gaatje moet krijgen ;-))

Leuke foto's en filmpjes! :-) Vooral die foto van die bel is heel mooi. En die foto van Mara nadat ze een bel heeft geproefd hahaha, heerlijk koppie.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mara en de Bellenblaas *Foto's*" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^