Coby van rees (gast)
Ik wil graag korte wandelingen maken in een groepje om mijn hond te socialiseren. Wij hebben hem via een herplaatsing bij ons, maar hij is eigenlijk bang van andere honden. Het is een shih tzu van 16 maanden een schatje.
Ik wil graag korte wandelingen maken in een groepje om mijn hond te socialiseren. Wij hebben hem via een herplaatsing bij ons, maar hij is eigenlijk bang van andere honden. Het is een shih tzu van 16 maanden een schatje.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Oproep wandelen in groep omgeving Oosterhout nb" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Een korte wandeling werkt alleen met mensen die heel dicht bij je wonen denk ik.
Ik woon in Eindhoven, dus dat wordt wat moeilijk dan.
De loonse- en drunense duinen zijn niet zo heel ver bij jou vandaan. Daar lopen heel veel mensen met honden.. Goede plek voor socialisatie denk ik.. als je wat rustige hondjes op zoekt.
Ik woon in Tilburg en heb twee stabiele teefjes (één oudje en één nog vrij jonge en soms drukke) en zou je eventueel wel willen helpen? Ik heb een auto dus kan (bijna) alle kanten op.
Op dit moment is Ruby loops maar anders kan ik met Ruby ook wel een keer mee gaan.
We houden hier op het forum ook regelmatig een wandeling bij de loonse en drunense duinen. Misschien is dat iets om een keer bij mee te gaan... de 23ste is een wandeling gepland en op dinsdag morgen 02-07. Er zijn topics over waar je, je bij op kunt geven... is gewoon vrij hoor... gewoon voor het plezier dus niets verplichts aan 
Hier 2 linkjes
http://www.hondenpage.com/hondenforum/156912/hp-wandeling-2-juli-loonse-en-drunense-duinen!.php
http://www.hondenpage.com/hondenforum/156932/hp-meeting.php
Ik woon in Dongen en loop dagelijks met Casper bij de duiventoren in Dongen. Mooi losloopgebied.
Is dat hetzelfde als Boswachterij Dorst? Bij dat witte grote huis? Daar wandelen wij ook regelmatig 
Pauline uit Tilburg, ik zou het fijn vinden een keer met jou en de honden te wandelen kijken hoe ons hondje hier op reageert. Groetjes CobyCoby
Boswachterij dorst is hier redelijk dichtbij, kunnen we daar een keer afspreken?Onze hond heet trouwens "HAPPY"
Ik heb verder nog niet gereageerd op je verder verhaaltje Coby *schaam*
Wat leuk dat jullie Happy een nieuw thuis hebben gegeven. 16 maanden is een mooie leeftijd ![]()
Gaat het verder goed met hem? Hoelang hebben jullie hem nu?
Doen jullie ook iets van een cursus of training met Happy. Dat kan namelijk ook erg helpen met socialiseren en een goede band op bouwen met elkaar (hond - "baasje")
Ruby is bij mij ook als herplaatser gekomen.
Zij is een Tibetaanse terriër van nu 17 maanden oud en is sinds maandag 12 weken bij mij.
Ik heb ook nog een jack-russel reutje van 13 jaar.
Ruby en ik doen nu de cursus E-G (basis gehoorzaamheid) nadat wij (vanaf de 3de dag bij mij was) 3 lessen met de pupjes mee hebben gedaan. Dit was voor Ruby's socialisatie en kennismaking met training. Ruby was totaal niet gesocialiseerd met honden- mensen- uitlaten dus het was even afwachten hoe het zou gaan met haar vandaar dat wij even zijn begonnen tussen de kleine pupjes. Maar ze is werkelijk super sociaal met andere honden maar wel erg speels en uitbundig als ze respons krijgt van de andere hond '
. Op cursus doet ze het ook erg goed en is ongeloofelijk leergierig.
Misschien, als je het leuk vind kun je hier een account aanmaken. Dan kun je bijv ook prive berichtjes sturen. Dat is soms handig met maken van afspraken om te wandelen e.d. Zitten best veel actieve mensen hier uit de omgeving.
Dank je wel Sally voor je reactie, ik ga in september een hondencursus beginnen, moet me nog wel even opgeven.Groetjes Coby.
Wij hebben onze "HAPPY" 2 maanden.
Pauline wanner zou jij tijd hebben?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Oproep wandelen in groep omgeving Oosterhout nb" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.