Ik wil graag een Vlinderhondje (Papillon) en ik heb al 2 fokkers bezocht en sta op hun wachtlijst. Ik heb altijd in gedachten gehad voor een teefje te gaan, omdat ik alleen teefjes gewent ben eigenlijk. Omdat ik ook graag shows wil lopen, werd me gister aangeraden dan voor een reu te gaan, ivm vacht ed. Ik weet niet of ik wil fokken; mocht het een super aanwinst voor het ras zijn, gezond ed. dan misschien wel, maar ik weet inmiddels dat er heeeeel veel bij komt kijken en ik weet niet of ik dat wel wil. Een reutje zou wat dat betreft goed kunnen; wel fokken, maar minder problemen
Het probleem is echter dat ik niet zulke goede ervaringen heb met reutjes. De reu (intact) van mijn zus is vaak het mikpunt van andere reuen en aangezien vlinders zo klein zijn, vind ik dat nogal een risico mochten ze op de vuist gaan. Verder heb je bij een reutje geen loopsheid, schijnzwangerschap of baarmoederontsteking.
Ik wil dus eigenlijk vooral ervaringen horen van reu eigenaren, het liefst mensen die reuen en teven hebben (gehad). Ik weet het namelijk niet.... help me!!



3 doggies





zeker als ze loops moeten worden.










En dat is niet vantevoren te zien! Castratie helpt niet, vitamine C helpt niet, regelmatig schoonmaken helpt niet... Ja, het helpt allemaal wel een piepklein beetje, maar het blijft vies druppelen helaas. 


