hoe zouden jullie hebben gereageert !!

31 reacties · pagina 2 van 2

Julia En Dollar

6 oktober 2009, 13:45 3 doggies

Ik ben daar een sekreet in hoe harder de man schreeuwt hoe vaker ik een bal in het water zou gooien en lekker de hond laten zwemmen
Hij kan toch op zijn minst gewoon en normaal reageren je deed van te voren al je hond vast pfff. Nou hij kon mij de pot op liet hem los voor zijn neus en lekker zwemmen
gemeen ben ik he lol
groetjes julia

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoe zouden jullie hebben gereageert !!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sherilyn en Jazzy schreef het onderwerp

6 oktober 2009, 21:49

ik dacht ik doe ziggy netjes vast dan kan ik haar daarna weer los laten lopen. want als ze door al die haakjes heen rent heeft ze straks zo'n vishaakje in haar voet zitten. leuk al die reacties zo.. ziggy vond het echt geen probleem om voor die man het water in te springen. ik had het nog grappiger gevonden als ze ook voor zijn neus zich nog lekker even uitschudde. maar deed ze net niet dat deed voor mijn neus O-) ze kan zich trouwens wel op commando uitschudden, dus het had wel gekund maar daar heb ik op dat moment niet aan gedacht ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoe zouden jullie hebben gereageert !!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^