Hallo!
Mijn vriend en ik hebben onze puppy sinds vrijdag, hij is nu bijna 11 weken oud.
We hebben gelezen dat pups ongeveer 16 uur per dag moet slapen en dat doet de onze dus niet! Gisteren heeft hij maar 11 uur geslapen. De dag ervoor was het wel bijna 16 uur.
Overdag slaapt hij vaak ook een uur of enkele uurtjes, maar we moeten hem wel steeds zelf in zijn "nest" leggen, hij gaat er nooit vanzelf in. En als we hem er al in krijgen is het nog een hele opgave om hem erin te houden, meestal is dat een een kwartier tot een half uur heen- en weer geloop van Nalu, hij komt er steeds weer uit en wij zetten hem er steeds weer in.
's avonds als we gaan slapen zorgen wij ook dat hij eerst ligt te slapen in de nest. Maar dan gaat het mis! Hij wordt om de 2 uur wakker 's nachts, we laten hem even zijn behoefte doen en spelen er een beetje mee. Als we dan terug willen gaan slapen, dan komt hij naast het bed staan en jankt alles bij elkaar. (Zijn nest staat bij ons in de kamer omdat we binnen 2 maand in een studio gaan wonen en daar gaat hij ook in dezelfde kamer slapen)
Hij slaapt pas echt als we hem dwingen in zijn nest te gaan en er bij blijven zitten tot hij echt in slaap is gevallen.
Maar we beseffen dat we er geen gewoonte mogen van maken er steeds te blijven bij zitten als hij moet slapen, hij moet dit ook zelf kunnen.
Hoe laten we Nalu zelf in zijn nest gaan liggen en slapen, zonder dat we hem moeten dwingen er in te blijven?


Reageren


