Vast ritme van slapen??

6 reacties

Yvonne en cyra

2 oktober 2009, 20:25

Hallo

Cyra slaapt altijd rond deze tijd en rond half 11 dan kijkt ze ons aan zo van kunnen we nu gaan plassen en slapen?/

En jullie honden??

Yvonne

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vast ritme van slapen??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

~~~Mambo~~~

2 oktober 2009, 20:28 3 doggies

Twist is nog maar 4 maandjes, maar is echt een ochtendhond :-)
's avonds slaapt ze meestal al om 20.30, maar 's ochtends tegen 5.30 al weer van de partij

En wij zijn echte avondmensen, dus ben er niet heel blij mee dat we zo vroeg gewekt worden O-)

jo

2 oktober 2009, 20:31 3 doggies

Onze honden hebben ook een vast ritueel hoor.
Na het eten rondje en dan slapen ze zekers tot 11 uur maar om 12 uur staan ze alle voor de deur hoor van hup we willen naar bed.

Liefs jo ;-)

.

2 oktober 2009, 20:35 3 doggies

Echt vast ritme hebben ze niet.Maar denk dat ze 's avonds eigenlijk het meest slapen van 9 tot een uur of 11.Dat is eigenlijk enigste vaste tijd die ik kan bedenken.

Groetjes Marianne

Anita

2 oktober 2009, 20:58 3 doggies

Hier is het ritme; slapen, slapen en nog eens slapen. :-D
Nee hoor, dat valt wel mee...
Rond 9 uur, nu dus worden ze wakker en daarna is het weer pitten.

Groetjes, Anita.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

3 oktober 2009, 20:46

Wij hebben wel een patroon voor Bodhi. Niet te star, maar wel met enige regelmaat. Hij slaapt niet altijd wanneer wij dat willen ;-), maar meestal valt hij na het spelen wel in slaap. Vooral 's ochtends en 's avonds kan hij heerlijk dutten.
Raki slaapt graag eind van de middag en de avond.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vast ritme van slapen??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^