
Beste HP'ers,
Wat is jullie mening over de dog maze? https://www.google.be/search?q=dog+maze&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.46226182,d.d2k&biw=1366&bih=643&um=1&ie=UTF-8&hl=nl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=S0eLUZbjMuLT0QX8kYCADQ#imgrc=C_OzIC3T0KhEqM%3A%3BWBuQ9SCQGF3xIM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.dieren-benodigdheden.nl%252Fdierenwinkel%252Fproduct_images%252Fr%252F956%252Fbusterdogmaze__95491_zoom.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.dieren-benodigdheden.nl%252Fdierenwinkel%252Fproducts%252FBuster-Dog-Maze-.html%3B450%3B450
Aanschaffen of niet?
grtz
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dog maze" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Ik neem aan dat je de voederbak bedoelt en niet die doolhoven
. Ik vind het er wel leuk uit zien. En het is volgens mij wel goed te onderhouden

heb even gekeken, maar kreeg niets bijzonders in beeld, komt er niet uit, zal wel aan mij liggen, zie alleen afbeeldingen van hondenplaatjes meer niet.
kan je uitleggen wat het is ?
aaaa, een spel voor je hond, als je hond dat leuk vind als je al eens wat spelletjes gedaan hebt met je hond, waarom niet ? maar je kan ook eens hier op het forum kijken of iemand spellen heeft die weg gedaan worden, tegen een leuke prijs.

Ik hoop hiermee niet je topic de vervuilen, maar hier is een website waar de voederbak opstaat
http://www.huisdierenshop.nu/buster-dogmaze-antischrok-activity-p-8246.html

Het is een soort voederbak waar je hond zijn brokken moet uit 'puzzelen' met zijn tong en vervolgens kan opeten. Dit is een soort anti-schrokbak en zorgt ervoor dat hij zijn brokken niet gewoon naar binnen schrokt. Hij moet er dus ook wat moeite voor doen. Mij lijkt het wel een leuk product.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dog maze" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?