
Ja, ik heb besloten! Vannacht blijft Guus voor het eerst alleen in de huiskamer, los!
Toen ik hem net kreeg sliep hij in de bench.. Nachten lang problemen gehad, niet omdat hij plasjes moest doen ofzo.. Nee hij wilde gewoon niet in de bench! Het brak me..
Een paar nachten vond ik niet zo erg maar het duurde echt weken en ik was op!
Besloot toen om hem bij mij te laten slapen, op bed.. Had ik dat maar vanaf dag 1 gedaan!
Hij ging liggen en sliep heerlijk de hele nacht door tot ik wakker werd!
Maar nu.. Guus groeit natuurlijk! Heb dan wel een tweepersoonsbed maar hij neemt steeds meer ruimte in beslag haha.. Vind het heerlijk hoor maar moet ook wel even vooruit denken 
Nu gaan we dus vannacht proberen hem in de huiskamer te laten slapen..
Ik vind het zo spannend!!
Eerst alles even opruimen wat hij niet mag hebben.. (hij heeft tot nu toe nog nooit wat gejat of gesloopt maar je weet nooit natuurlijk!)
Een grondige check check check en dan richting bed!
Ben benieuwd hoe ik de huiskamer morgen aantref en of hij stil zal zijn vannacht!
We zullen het morgen zien ![]()
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "We gaan het proberen!! **UPDATE**" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies Je kan het Guus!

Nee, het was geen succes helaas! Haha boef!!
Mijn ma ging pas half 2 naar bed, hij begreep er al niks van waarom hij niet met mij mee mocht..
Hij ging voor de deur zitten en daar heeft hij zeker een half uur met een scheve kop gezeten..
Uiteindelijk ging hij rust, mijn ma ging naar bed op hoop van zegen!
Om kwart over 3 werden wij wakker door een weerwolf in huis! Mijn moeder heeft hem een kwartiertje genegeerd maar moeten natuurlijk ook aan de buren denken! Ik zei al dat als het niet ging ze hem maar bij mij moest dumpen, dus zo gezegd zo gedaan.. Half 4 voelde ik een monster bovenop me springen hahaha, hij ging liggen en was knock out!
Vanmorgen werden we wakker en toen wisten we dat hij niet geslapen had..
We hebben een rieten kastje staan daar was hij mee begonnen en meneer had geplast en gepoept in huis..
Ik kreeg hem vanmorgen echt mijn bed niet uit haha, nee vind je het gek als je zo bezig bent geweest vannacht! Hij ligt nu weer heerlijk te snurken, mijn monster!!!
Geeft niks, ik ben een volhouder en vannacht gaan we het gewoon weer proberen.. Deze keer laat ik Rover ook bij hem in de huiskamer, kijken hoe het dan gaat! 
3 doggies 
jee inderdaad een monster hahaha
En gewoon doodleuk weer bij je komen liggen hahaha.
Ben benieuwd vanavond succes
3 doggies 
De aanhouder wint....................Uiteindelijk haha.
Heb je geen kamertje wat je tijdelijk kunt gebruiken die niet al te groot is, en waar hij niets kan slopen? Gang/hal? Bij ons was het een bijkeuken kon hij eigelijk niets slopen (ja de deurhor) na poosje hebben we hem in de woonkamer gelaten, als we na bed gingen kreeg hij de maxi kong met van dat spuitvlees (weet niet hoe het heet maar is ook van Kong) hier was hij best druk mee daarna viel hij op de bank zo in slaap hahaha

Ja hij kan eventueel wel in de gang maar ik ga het vanavond eerst weer proberen met Rover erbij! Rover geeft hoop ik het goede voorbeeld wel hahaha.. Als dat vannacht weer fout gaat kan hij eventueel wel in de gang ja! Ook een goed idee 

We gaan het vannacht weer proberen! Deze keer laat ik Rover ook in de huiskamer, eens zien hoelang hij het dan vol houd hahaha.. Aanhouder wint!! Ik geef niet op ![]()
3 doggies 
Een hond moet je stapjes gewijs leren in de bench te verblijven. Het punt dat hij gaat piepen , janken, blaffen moet je nooit bereiken. Op het moment dat dat gebeurt moet je weer een stapje terug in het leerproces.
Nu heb je hem bij je op de kamer genomen en daarna moet hij weer naar beneden, alléén. Je had dit dan eigenlijk ook wel een beetje kunnen zien aankomen.
Als je dit nu niet handig oplost creëer je dat hij waarschijnlijk nooit alleen zal kunnen slapen. Als je denkt dat dat nooit een probleem zal zijn maakt dat uiteraard verder niet uit.
(Je moet maar zo denken "het kastje is dan wel kapot maar hé!... de tv is heel gebleven"
)
3 doggies 
waarom ga jij niet een nachtje op de bank? Zegmaar jij een nachtje bij hem. Went hij aan zijn plekje en toch niet alleen
3 doggies 
3 doggies 

) "

Vannacht heeft hij niks gesloopt, niet geplast of gepoept maar wel gejankt vrees ik..
Als ik slaap dan slaap ik en hoor ik niks meer! Mijn moeder daarentegen word gelukkig wel overal wakker van.. Ze heeft ze vannacht weer bij mij gelaten dus waarschijnlijk hadden ze een feestje met zijn tweetjes.. Geeft niks.. We zijn zo gezegd al een stapje vooruit hahaha..
Het komt vanzelf wel goed! Mijn moeder slaapt nog, als zij wakker is zal ik eens naar het feestje van vannacht vragen ![]()
3 doggies 
He vooruitgang!Wat een mooi nieuws!![]()
Goed dat je zo lekker doorzet en je niet uit zet veld laat slaan!
Heb je al geprobeerd om een stinkend kledingstuk...of iets anders dat sterk naar jou ruikt bij hem te leggen?

Nee, daar was ik nog niet opgekomen! Bedankt voor de tip.. Dat gaan we vannacht even doen!
We gaan al vooruit idd haha.. Het komt echt wel goed hoor maar moet gewoon geduld hebben, geeft niks.. Dat moet je met alle pups! Guus is tenslotte nog maar net 4 maandjes.. Ik vind het nog knap haha
3 doggies 
haha idd knap ik zit vol jaloezie te lezen hoe guus zoveel progressie maakt ! die van mij vertikken het om snachts alleen te slapen beneden . ja als ze al in slaap zijn maakt het ze niet zoveel uit. maar anders moeten en zullen ze gewoon bij mij in de kamer slapen anders gaan ze naar de was ruimte en poepen en piesen daar snachts de hele bende onder. altijd die stomme wasruimte
en die deur kan niet op slot.

Ooohh wat erg hahaha, kunnen ze deuren open maken? Misschien ook iets doen met de tip die ik heb gekregen? Of vanaf het begin beginnen of gaat het goed zolang jij bij ze ligt? Hoe oud zijn ze?
Dat is hier ook met Guus, als ik er ben is er niks aan de hand al hang ik in de lamp hahahaha.. Maar hij moet me niet uit het oog verliezen want dat is geen succes maar goed.. Kijk nu, 2 nachtjes verder en ik vind het al goed gaan hoor.. Ik houd het gewoon vol en dan zal hij er echt vanzelf wel aan wennen! Gelukkig is Guus vanaf dag 1 al geen sloper, ja zijn eigen speelgoed
Dat hij aan het kastje begon, ach hij verveelde zich vast haha.. Ik vertrouw hem wel zonder bench anders had ik dat nooit gedaan natuurlijk!
Het nadeel is dat ik nergens wakker van word, dus ik weet ook niet hoe snel mijn moeder ze weer in me kamer laat.. Ik ga toch echt geen hele nacht wakker blijven hahaha 
3 doggies 
Ohh angela..als je stinkende dingen in de mand legt...begin met spullen die kapot mogen voor de zekerheid.
Ik heb heel lang elke keer aantal nachten op schone fleece deken geslapen aantal nachten en die wisselde ik dan af met joggingbroek of gebruikte handdoek uit de wasmand of een t-shirt waar ik in sliep.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "We gaan het proberen!! **UPDATE**" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?