Gister gebeurde er iets waarvan ik niet goed weet wat ik er van moet vinden.
Twinko liep los aan 't begin van het park en we werden ingehaald door een druk bellende mevrouw die één hond los en één nog aan de riem had. Twinko ging uiteraard even kijken bij de loslopende hond en liep toen naar de aangelijnde. Deze wilde wel spelen en trok stuiterend aan z'n riem. Twinko kwispelen en blaffen en er omheen rennen.
Ik wachtte even af (10 seconden ofzo) om te zien of de bellende mevrouw misschien haar andere hond ook los ging laten nu we verder bij de weg vandaan waren, maar ipv daarvan draaide ze zich woest om en schreeuwde heel boos naar Twinko dat hij moest 'kappen met blaffen!!!!'.
Dat een keffende chi vervelend is snap ik, dat een drukke hond aan een riem vervelend is snap ik ook, maar waarom ga je dan lopen bellen tijdens het uitlaten? Je weet toch dat je loslopende honden tegen gaat komen?
Uiteraard heb ik Twinko bij me geroepen, aangelijnd en gewacht tot de mevrouw een stukje verder was gelopen, maar ik vond het toch een beetje een rare situatie.
Wat vinden jullie? Had ik Twinko aan moeten lijnen toen de bellende mevrouw me inhaalde, wetende dat Twinko zou gaan kijken bij haar aangelijnde hondje?
Oh en om eerlijk te zijn heb ik een gruwelijke hekel aan mensen die gaan lopen bellen tijdens het uitlaten dus misschien liet ik Twinko daarom stiekem wel iets te lang klieren bij haar... 



3 doggies
). Snap dat, als het een belangrijk gesprek was, het ergerlijk is als er een hondje tussendoor blaft, maar goed, daar moet je om kunnen lachen, vind ik. En inderdaad, je weet dat je loslopende honden tegen kunt komen!
Ongeacht hoe belangrijk het gesprek is.


en bellen is toch niet zo erg ? 







