Berserik (gast)
Hoi Allemaal,
Sinds een paar maanden heeft een vriend van mij een Tosa teef in zijn bezit en helaas gaat dit helemaal niet goed!
De hond heeft altijd in een kennel buiten gezeten bij andere mensen en toen er een tweede hond bij kwam in dezelfde kennel zijn ze op een gegeven moment gaan vechten om het eten. Jullie voelen hem waarschijnlijk al aankomen hond is totaal niet gesocialiseerd en gefixeerd op alles buiten, kan dus absoluut niet met andere dieren overweg. Helaas wist hij niet de ernst van de situatie toen hij de hond een paar maanden geleden overnam en zit hij met de gebakken peren mede omdat hij er gewoonweg te weinig verstand van heeft om dit (als het al mogelijk is) weer goed te krijgen. De hond is voor mensen echt een schat maar voor andere dieren gewoonweg een draak!
Hij heeft contact opgenomen met de fokster en die leek het een goed idee om de hond maar als fokteef naar Roemenie te sturen :S , ik geloof niet dat ik ooit een slechter idee heb gehoord!
Mocht er iemand zijn die interesse, verstand van zaken en tijd voor haar heeft hoor ik het graag! Dit probleem moet niet onderschat worden en niet lichtzinnig over gedacht, het is ernstig!
U kunt mij benaderen via het forum, mvg A. Berserik





Hopenlijk heeft je vriend ervan geleerd en leest hij zich de volgende keer wat beter in .



