Hi Hp'ers
Ik ben benieuwd waar jullie hond(en) slaapt/slapen..
in een bench? in de woonkamer? de gang? bij jou in bed? buiten? (ik weet dan Bamse van Willemijn met heel warm weer soms liever buiten slaapt/sliep hihi)
en vooral ook.. waarom?
Pip (1 jaar) slaapt nu namelijk in de woonkamer in een redelijk grote bench (van onze buren overgenomen, maatje herder) en dat gaat heel goed(eigenlijk al vanaf dat ze een week bij ons is)
Aan de ene kant zou ik het heel gezellig vinden als ze op mijn kamer slaapt, misschien in een wat kleinere bench(?), dus de oude bench verkopen een kleinere kopen en haar leren dat de bench de veilige plek is waar hij ook staat..
Ik zou het ook best gezellig vinden als ze bij mij in bed slaapt maaar ,dit heb ik al een geprobeerd en ze is dan heel onrustig en wil mn hele kamer rond lopen (wat natuurlijk heel gewoon is) dus meestal breng ik haar dan weer naar beneden zodat ze daar rust heeft haha. nog geen succes dus. En ja, ik ben me er van bewust dan sommige mensen van mening zijn dat een dier ivm hygiëne niet in een bed thuis hoort 
Aan de andere kant wil ik geen slapende honden wakker maken(hoe toepasselijk) daarmee bedoel ik, als het nu goed gaat waarom dan veranderen.
hebben jullie tips/adviezen?



3 doggies

























