Komen jullie weleens van die rare, mooie kruisingen tegen? Of van die 'bijzondere/zeldzame' rassen, die je niet veel tegen komt of juist nooit van gehoort hebt?
Ik kwam laatst een man tegen, en nou die werd me gevolgt door een grote hond zeg... De hond liep los en kon allerlei 'trucjes', zoals z'n eigen riem pakken etc., daar naast liep hij ook kéurig naast of achter z'n baas. De hond kwam onze kant op, samen met z'n baas natuurlijk, nou en al met al wel meer dan 3 kwartier met die man staan praten haha. Z'n hond was een kruising van 4 rassen... nl: Dogo Canario, Boxer, Bordeauxdog, en... nou, nog iets, was gisteravond en ben 't vergeten haha. Maar wauw, die hond was echt enorm en zo prachtig (vind ik dan he)...! Daar naast kwam ik een paar dagen terug een stafford kruising tegen. Ik weet niet precies wat voor kruising het was, sowieso 't meeste een stafford, maar wauw die was ook zo enorm mooi haha. Ik wou vragen wat voor kruising 't was, maar de baas was buitenlands of gewoon heel slecht in Nederland en 't klikte niet erg tussen onze honden... dus allebei zo snel mogelijk de andere kant op gegaan. En toen Bandit hier net was, kwam ik 2 Afghaanse windhonden tegen. Ben geen fan van dit ras, maar vond 't wel bijzonder om ze te zien! Oh, en een man die we af en toe tegen komen en mee praten wilt graag zijn teefje laten dekken door Bandit... z'n teef is een, nou ja eigenlijk een onbekende kruising/vuilnisbak ras... m'n moeder heeft die hond wel in 't echt gezien om 't zo te noemen en komt hem redelijk vaak tegen maar ik heb de hond alleen op foto gezien. 't is volgens mij iets met husky, herder en stafford of zoiets... maar goed.
En jullie dan? 



3 doggies
. Daar zijn er niet zo veel van in NL, een stuk of honderd maar geloof ik. In Amerika zijn er haast nog minder Appies dus ik denk dat echt wel een wat zeldzamer ras is.
)

