Brokken goede kwaliteit in belgië omstreke Antwerpen

15 reacties

Heb net een topic gelezen over brokken maar dat is op de NL onder jullie gericht dus maak ik ook een effe hier aan... mijn vraag is dus als volgt  wat zijn kwaliteitbrokken die te vinden zijn hier in België? en ja ik heb al gehoord van, arcana en cajom en smuldier, enz .. maar dat is echt compleet onbekend hier.. nooit van gehoord.. enige merken dat hier bekend zijn en zelfs in dierenspeciaalzaken zijn de slechte merken zoals  eukanuba pedigree   hills   royal canin enz enz.. en bovendien kost een zakje van 12 of 15kg  je al direct meer als 60 euro voor het minst.. zelfs de goedkope zak van het merk van de winkel zelf kost meer als 60 euro voor 15kg!  dan zie ik de prijzen op sites van verschillende kwaliteitsbrokken van nederland en daar staan prijzen bij dat ik bijna door het raam wil springen  want het is gewoon de helft goedkoper.. dus echt..

zijn er goede brokken in belgie die ook bij prijs zijn?   kvv kan ik momenteel niet geven.. geen vriezer meer en weten niet of we de plaats hebben voor een.

dank u

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Brokken goede kwaliteit in belgië omstreke Antwerpen " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lauren, Joekie & Flynn

2 maart 2013, 00:10

Hier eentje van Lokeren, maar ik kan je geen raad geven.Ben niet echt een kenner in brokken en kvv en al die andere dingetjes ;-)
Bij ons in de dierenspeciaalzaak verkopen ze wel goede brokken..

Brenda, Kibo & Charlotte

gewijzigd 2 maart 2013, 00:14

www.food4pets.be daar vind je heel erg goed voer! Ikzelf geef taste of te wild en ben daar zeer tevreden van

kevin baasje van yuki en luca schreef het onderwerp

2 maart 2013, 00:15

dank je, ik denk dat er niets anders op is om eindelijk mijn  mastercard dan maar te activeren voor online eten te bestellen.. ik vind dat triest en een echte gat in de markt dat het in belgïe zo onbekend is die goede brokken van NL en ze hier een echte monopoly hebben met alleen de dure brokken.. tenzij je voor volledige shitquality wilt gaan en kijkt bij LIDL of aldi

Yasmine, Perdie & Orga

2 maart 2013, 00:35

Je kan ook in Lier bij The Doggy Shop langs gaan. Daar hebben ze wel wat verschillende merken goede brokken moest je liever niet online bestellen :-) Zooplus werkt trouwens ook met overschrijving ;-)

kevin baasje van yuki en luca schreef het onderwerp

2 maart 2013, 00:42

" Je kan ook in Lier bij The Doggy Shop langs gaan. Daar hebben ze wel wat verschillende merken goede brokken moest je liever niet online bestellen :-) Zooplus werkt trouwens ook met overschrijving ;-) "

goed idee, kan het proberen ook met overschrijving maar ik heb bang dat ik eens niet thuis ga zijn en dus de bestelling mis ofzo.. ik heb ook gehoord dat pro plan  een dergelijk goede brok is en die kan je geloof ik ook vinden in maxi zoo.. klopt dit of is dat fout?

Anoniem (gast)

2 maart 2013, 11:08

Ik bestel ook bij Food4pets.be, (Wolfsblut) ze verkopen de betere merken brokken en zijn in de regel goedkoper dan in Nederland

lunalover

2 maart 2013, 16:55

Ook in Pro Plan zit teveel rommel. Ik voer op dit moment Wolfsblut en heb ook Taste of the Wild gevoerd. Beide prima brokken, heel tevreden over en gekocht bij food4pets.be

Lynn & Charlie

2 maart 2013, 17:10

Ik bestel steeds bij food4pets.be, je kan gewoon bestellen en betalen via overschrijving en wordt snel aan huis geleverd. :-)

Stippeltje

2 maart 2013, 18:05

Wij Nederlanders halen best veel goede brokken uit België, bij jullie zijn ze namelijk een stuk goedkoper. Kijk maar eens hier  Al bij een bestelling van 1 zak van 15 kg wordt het gratis verzonden, boven de 100 euro 5 % korting en de mogelijkheid om het eerst te proberen door middel van een proefpakket.

lunalover

2 maart 2013, 18:12

Ik ben nog steeds zwaar onder de indruk dat ik de ene dag bestel en de andere dag mijn pakket al ontvang, vanuit Belgie naar Nederland! Ik heb wel het idee dat Taste of the Wild voordeliger is omdat je er minder van voert als van de Wolfsblut. Misschien ligt dat wel aan de smaken die ik heb gekocht maar ik vond het verschil opvallend. Iets van 320 gram per dag Taste of the Wild en 480 gram Wolfsblut (Grey Peak). Ik voer sowieso minder omdat Luna moet afvallen ivm HD.

kevin baasje van yuki en luca schreef het onderwerp

2 maart 2013, 18:48

" Ik ben nog steeds zwaar onder de indruk dat ik de ene dag bestel en de andere dag mijn pakket al ontvang, vanuit Belgie naar Nederland! Ik heb wel het idee dat Taste of the Wild voordeliger is omdat je er minder van voert als van de Wolfsblut. Misschien ligt dat wel aan de smaken die ik heb gekocht maar ik vond het verschil opvallend. Iets van 320 gram per dag Taste of the Wild en 480 gram Wolfsblut (Grey Peak). Ik voer sowieso minder omdat Luna moet afvallen ivm HD. "
dat klinken nu normale getallen, maart of maarten onlangs zei me dat hij zijn mechelaars 2,5kg voer per dag geeft en ik schrok me een ongeluk want zelfs onze yuki moet zoveel niet eten :P

lunalover

3 maart 2013, 03:35

Nou dat lijkt me wel heel erg veel! Ik voer Luna voor een gewicht van 30 kilo en dan kwam ik zo'n beetje op deze aantallen uit. Natuurlijk is het afhankelijk van de hond maar bijvoorbeeld Taste of the Wild adviseert 300 gram per dag voor een hond van 30 kilo (als richtlijn). Het kan verschillen van smaak tot smaak maar dat zal niet veel zijn.

kevin baasje van yuki en luca schreef het onderwerp

3 maart 2013, 03:49

" Nou dat lijkt me wel heel erg veel! Ik voer Luna voor een gewicht van 30 kilo en dan kwam ik zo'n beetje op deze aantallen uit. Natuurlijk is het afhankelijk van de hond maar bijvoorbeeld Taste of the Wild adviseert 300 gram per dag voor een hond van 30 kilo (als richtlijn). Het kan verschillen van smaak tot smaak maar dat zal niet veel zijn. "

ik vond het ook al onrealistisch, ik geef hun nu royal canin tot ik beter voer kan bestellen online, ze doen het hier wel redelijk goed op al is het wel prijzig, qua richtlijnen van hoeveelheid valt het daar ook wel mee

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Brokken goede kwaliteit in belgië omstreke Antwerpen " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^