
Ik zit er aan te denken om deze lente/zomer een aantal dagen te gaan wandelen (in Nederland) maar ik weet nog niet precies waar en hoe enzo. Ik ben altijd op trektocht gegaan met de fiets maar met een hond is het leuker om te wandelen. Tentje mee en lopen maar!
Maar omdat dit helemaal nieuw is voor me kan ik best wat inspiratie gebruiken!
Dus, zijn hier mensen die wel eens een meerdaagse wandeltocht hebben gemaakt met de hond? Hoe ging dat? Wat was de route? Welke problemen kwam je tegen? Mocht de hond vaak los?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Info over meerdaagse wandeltocht met de hond? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
een vriend van ons heeft deze route gewandeld met zijn hond , veel logeer en kampeermogelijkheden langs de route
http://www.pieterpad.nl/
3 doggies 
http://www.timbos.nl/
Dit gaat over bergwandelen met je hond, maar er staan vast ook wel handige tips in voor het wandelen op zich...
Leuk! Veel plezier!
3 doggies 
Hoi, we hebben in Frankrijk, Noorwegen en Duitsland gelopen met de honden. Het is leuk
. Ga je kamperen? Ach Twinko is niet zo groot, maar bv een opbouwbaar drinkbakje en een eigen dekentje zijn wel prettig.
Ik zorg altijd dat ik een foto bij me heb, mocht je je hond kwijtraken, dan kan je mensen concreet vragen of ze jouw hondje gezien hebben.
Tja, wat verder te bedenken? Gewoon gaan! Naoberpad lijkt me ook mooi om te doen. Pieterpad heeft nog wel redelijk wat verharde stukken inmiddels, jammer genoeg.
Groet, Mireille

Ja de bedoeling is inderdaad om te gaan kamperen. Dat geeft de meeste vrijheid.
Goede tip, van die foto! Dat ga ik zeker doen!
En het Naoberpad had ik ook nog nooit van gehoord. Het wordt echt tijd dat ik me in de Nederlandse wandelpaden ga verdiepen 
3 doggies 
Er bestaan ook georganiseerde groepswandelvakanties in binnen- en buitenland, waarbij zowel hond als baas flink worden verwend, dus echt samen vakantie vieren.
www.dogtravel.nl
Deze mensen stonden op Animal Event. Een stand met gezellig kampvuurtje.
3 doggies 
Wat leuk! Ik lees mee, wil ook al zo lang het Pieterpad lopen, fietsen kan niet, helaas.

Ik heb nog een handige website gevonden!
http://home.kpn.nl/wedelman/wandelenmetjehond/
@ Willy, dank je voor de link. Hoewel ik deze wandeltocht graag alleen wil afleggen ga ik die website toch eens goed lezen. Georganiseerde wandeltochten lijken me namelijk ook leuk. Scheelt een hoop planning!! 

Ik heb vorig jaar het Texelpad met de honden gelopen. Buiten het hoogseizoen mogen ze meestal ook los.Het krijtlandpad schijnt ook goed te doen zijn met de hond. Hij staat hier nog op het lijstje om nog te lopen. Hier moeten ze officieel wel meestal vast.
3 doggies 
Ik heb in mei zelf een eerste twee daagse tocht uit gezet.Ook om een keer te kunnen proefkamperen omdat ik dat vaker wil gaan doen.
Ik begin heel simpel, gewoon naar een camping in een dorp verderop.
In oktober ga ik met mijn hondje naar de Ardennen met www.dogwalktrail.com
Die hebben vakanties in Nederland, België en Oostenrijk.
Wellicht is dat ook iets voor jou.
3 doggies 
En deze website?
http://www.oppad.nl/bestemmingen/europa/nederland/
Verder heeft de NS ook een paar 2daagse wandeltochten om te oefenen
http://www.eropuit.nl/uitje/id/1000038/wandelen/TweedaagseNSwandeltochtMariapeel14en195km/

Weer een paar goede sites. Dankjullie.
Ns wandelingen zijn ideaal. Inderdaad geschikt om eens te oefenen.
Het is alleen even goed puzzelen om uit te vinden hoe vaak de hond los mag op de route. Ik zou het namelijk niet leuk vinden als hij 10 km aan de riem moet lopen.
En Sandra, leuk dat jij hetzelfde idee hebt! Wie weet kunnen we als het zover is ervaringen uitwisselen.
3 doggies 
Ik lees even mee, want een meerdaagse wandeltocht met hond staat ook op mijn lijstje.Ik weet dat er dit jaar ook 'knooppunt' wandelroutes zijn gekomen. Net als knooppunten voor met je fiets. Maar heb er nog geen info over
hier even een voorbeeld wat ik ff snel opgezocht heb. Zelf ben ik me aan het orrienteren om te wandelen met een GPS systeem.

Donderdag is het zo ver. Twink en ik gaan drie dagen kamperen. Het weer wordt slecht maar dat kan ons niks schelen! Regenjas aan en wandelen maar! Ik zal wanneer ik terug ben een mooi verslag schrijven 

Joepie! Geweldig gaat dat worden! Niks zo fijn als samen met je hond(en) op pad gaan en elke minuut vd dag samenzijn. Ge-nie-ten!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Info over meerdaagse wandeltocht met de hond? " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?