de bedoeling van de bench was dus dat cash wat meer rust kreeg.

de bedoeling van de bench was dus dat cash wat meer rust kreeg.

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "oke, volgens mij snappen ze het niet helemaal." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
als dat de bedoeling was zou ik cash er ook alleen maar in laten. het is lastig te zien van zo'n foto, en het kan een verkeerde indruk zijn, maar ik heb op deze foto ook niet het idee dat cash het fijn vind
Daar is maar 1 oplossing voor...., een bench er boven op voor Max..., hebben ze hun eigen portiekwoning
...., trappetje en brievenbus erbij en je bent klaar ![]()
Max vindt het ook wel een lekker bedje.
Edit: typfoutje, ben er een ster in vandaag...
Wat vindt je er zelf van karin?
nee, cash kijkt altijd zo als ik een foto wil maken, ze lag te slapen.het is ook helemaal niet de bedoeling zo, waarschijnlijk zal ik een bench bij moeten kopen voor max.
ik pluk ze er ook elke keer uit, en stuur max naar zijn bank, maar dan gaat cash elke keer op die bank, en max in de bench. maar andere keren gaat cash weer gewoon in haar bech, en ligt max weer op de bank.
Lekker laten doen Karin als ze elkaar vrijwillig opzoeken , gaat geweldig en als Cach niet wil zal ze wel snauw naar Max geven. Geen paniek na laatste escapade komt echt goed
Ik vind het stiekem wel heel schattig 

Buiten wat beter is om natuurlijk
Maar ook dat zie en voel jij zelf het beste aan!
hier is dat ook zo ,ze kunnen elkaar soms wel vermoorden maar kunnen ook niet zonder elkaar en Cookie wil altijd met haar hoofd op angel slapen
had wel zoiets ,oeps hoop niet dat ze een conflcit krijgen als ze alle 2 in bench liggen
ik wil een bench bij kopen, maar dat wordt dan wel een kleinere, zodat ze naast elkaar kunnen staan.dat is de beste plek in de huiskamer. voor cash is hij behoorlijk groot, dus die kan wel een iets kleinere hebben.
maar nu zien jullie wel meteen dat de honden geen hekel aan elkaar hebben
"Ja gut, waarom koop je dan ook een tweepersoons bench 
Ik vind het wel een hele lieve foto.
...., trappetje en brievenbus erbij en je bent klaar
"Ziet er wel heel aandoenlijk uit om die 2 zo te zien in 1 bench.
![]()
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "oke, volgens mij snappen ze het niet helemaal." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.