Hoe het trainen van rust, zelfbeheersing en aandacht

9 reacties

Sabina

7 februari 2013, 12:05

Hoi iedereen,

Ik ben erg veel met Luna bezig en we hebben al heel wat met haar bereikt, we leren haar aardig kennen en hoe we het beste met haar om kunnen gaan, zo zijn we er achter gekomen dat we positief met haar moeten trainen, naar schreeuwen luistert ze niet en we moeten zorgen dat ze genoeg rust heeft.

Wat we nu qua trainen doen is het volgende, zit,af,staan,volgen,kom hier, blijf, af op afstand en dan nog wat fun training.
Echter is onze dame nooit echt moe, en heel erg enthousiast, ze is nu 8 maandjes en mijn vraag aan jullie is, hoe train je zelfbeheersing, rust en aandacht ?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe het trainen van rust, zelfbeheersing en aandacht" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Vera

7 februari 2013, 12:28

Wij doen de "relax on mat", belangrijk onderdeel in ons lesprogramma (eerste reactie van wendy) altijd in de kantine het laatste kwartier van de les. Zelf nemen we onze pups overal mee heen, op bezoek enzo, en dan doen we deze "oefening" ook:-D.

leen (gast)

7 februari 2013, 13:03

Hallo, ik had ook een heel actieve pup die nooit moe leek te worden. Kwamen we thuis van wandeling stond ze daar al weer met speeltje en bleef ze vaak maar aandringen. Moest haar ook echt tot rust dwingen: doen liggen en blijf en totaal geen aandacht meer aan geven. Op bezoek gaan bij mensen was hierdoor ook niet evident omdat ze dan ook dol enthousiast was. Als jouw hond nu 8 maanden is zal het ergste wel over zijn binnen dit en 2 a 3 maanden denk ik. Mijn hond is nog steeds super enthousiast maar tussen 9maanden en 1 jaar is ze toch het ergste puppy zot kwijt geraakt. Binnen gedraagt ze zich nu rustig. Op de wandelingen is ze gelukkig nog 1 grote bron energie :-)

*e*l*i*e*n*

7 februari 2013, 13:13

Kijk, hier hebben onze hondjes ook wat aan! Ik volg ook!

Sabina schreef het onderwerp

7 februari 2013, 13:24

Bedankt voor de tips,

Met leave it ben ik al bezig, maar dan nog terwijl ik in zicht ben, dus misschien dat ik die verder uit kan bouwen. alleen gebruik ik niet het woord leave it.

Ik weet dat de puppenstreken er wel uit gaan binnen een paar maanden, maar dan nog wil ik op een goede manier met haar bezig zijn, en ze word van wandelen niet echt moe, daarom train ik tijdens het wandelen doe ik nina spelletjes en speurspelletjes.

De sites ga ik straks even op mijn gemak doorlezen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe het trainen van rust, zelfbeheersing en aandacht" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^