Leven honden echt 'in het nu'?

35 reacties · pagina 2 van 2

anja

29 januari 2013, 19:52

zouden ze dat niet ruiken waar hun bot of een karkas of een konijn heeft gezeten/gelegen/ligt?

Maar ook zo als ze ergens een koekje hebben gekregen (bij ons schuin tegenover van een vrouw waar ik bij was) en ik loop er niet elke dag langs aan die kant maar als ik er dan weer wel is langs loop, loopt hij elke keer weer richting die deur!

Dus ik denk dat ze dingen best onthouden!
Maar w.s. zoiets al goja zegt ofzow.

grtz

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Leven honden echt 'in het nu'?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jeanine :)

29 januari 2013, 20:10

denk ook dat het is zoals oa christel en goja zeggen .... 
goh ... wou dat ik zo'n geheugen had en zo in het leven kon staan ... ja het kan maar .... 

En dat van klokkijken klopt kijk maar hoe je leeft in een vakantie dan is je tijdsbesef ed heel anders, moet je soms nog nadenken welke dag het precies is,  dan wanneer alles weer terug in het tijd ritme zit.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Leven honden echt 'in het nu'?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^