Wat zijn leuke/goede dingen om ook eens te proberen?

9 reacties

Barbara, Vos, Quin en Boo

23 januari 2013, 15:51

Vos weegt ong. 6,5 kilo , eet 110 gram per dag en ik heb niet veel (2lades) vriesruimte waardoor ik een aantal dingen zoals grote ribben (herten) al niet kan voeren. Omdat ik dan teveel moet zagen en er geen ruimte voor heb.

Wat zijn nou dingen die jullie mij aanraden eens te proberen voor Vos? Kwa gewicht moet het ong. 110 gram zijn of 220 (dan eet hij de volgende dag alleen wat yoghurt). Minder dan 110 mag natuurlijk ook, dan vul ik het aan tot 110gr.

Vos eet tot nu toe:

Lamspens
Konijnen oren
Paarden vlees
Geiten vlees
Hele kwartel met veren
Eenden nekken
Hele haring
Hele spiering (ook Vis)
Af en toe een ei
Kipvleugels

Aankomend weekend komt mijn bestelling waar het volgende in zit.

Kangoeroe vlees
Haas karkassen
Bosduif karkassen
Patrijs poten

Verder eet hij kvv van tinlo (Naturlijk,eend,kip,makreel,konijn), en fazant van Alaska.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat zijn leuke/goede dingen om ook eens te proberen? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anoniem (gast)

23 januari 2013, 16:15

Je hebt een konijnenvoorpoot die hooguit 250 gram is. Is van ropadog.

team border lollygoedgekeurde fokker

23 januari 2013, 18:11 3 doggies

kalkoen poten?en ganse nekken zie ik ook nog niet staan.
oh die zijn wel groot maar goed en makkelijk klein te maken.
(ik heb namelijk maar 1 la en 2 honden)

pippa en ik

23 januari 2013, 22:39 3 doggies

mmmmmmmmmmmmmm wat een heerlijke lijst zeg!

Ben benieuwd wat hij van de bosduiven vindt...Pip lust het niet , helaas ook geen konijn (in spanje had deze podenco vast honger gekregen)en van kip krijgt ze jeuk:-(



Kalfsvlees is een van pip der lievelings! Altijd de vleesjes bij de supermarkt nalopen:-) Ik haal ook wel struisvogel uit de vriezer bij de lidl en niertjes of hartjes bij de turk of marokkaan...zeker als ik gansenek gevoerd heb dan moet er altijd wat orgaanvlees achteraan....

Ik geef pip ook wel groente: biet en mais zijn favoriet...Doe jij dat helemaal niet?



Barbara, Vos, Quin en Boo schreef het onderwerp

gewijzigd 23 januari 2013, 22:52

Groente voer ik ook, had ik er niet bij geplaatst omdat het me nu om het vlees ging;-)
Ik maak voor Vos een groente/fruit prutje, en dat krijgt hij 1x per week. Helaas nu alles op dus moet weer nieuwe komen. Bieten (rode?) en mais kan ik wel eens proberen voor hem. Haal je dan uit pot? Of hele bieten?

Kalfsvlees kan ik ook wel eens proberen, en gansennek en kalkoen poten ook.

Bedankt voor de tips

pippa en ik

24 januari 2013, 12:44

Rode biet is veruit favoriet...zit ook vaak door kvv heen.

Ik kook ze zelf altijd gewoon zo met zand en al...30 minuten koken...af laten koelen in eigen water...Tegen avond eten schillen en raspen...mijn bietje warm ik dan nog op die van pip niet...zit dus geen zout op..(ik kook groenten altijd zoutloos dus dat is makkelijk)
Ja mais kolf! vindt ze heerlijk. De eerste keer had ze hem gepikt na een bbq om de restjes eraf te schrapen..Nu krijgt ze altijd een stuk...is ze heel lang zoet mee:-) Maar heb ik hooguit drie keer per jaar, denk niet zoveel in mais:-)(het is een comisch gezicht hoe die tandjes zorgvuldig schrapen en het kalfje wordt gedraaid en gedraaid...pip is niet een kluiver als het gaat om kluifjes maar wilgentakjes ontbasten en maiskolfjes vindt ze heerlijk)

Fruit vindt pip niet meer lekker als pup wel...en als de groenteboer der een stuk appel of banaan geeft eet ze het van hem wel natuurlijk:-)
Meestal wordt ze er alleen winderig van:-(
En net als bij mensen tijdens de montignac periode: ik combineer het in elk geval niet tegen winderigheid en maagzuur.

Grappig ik moet voor pip bij alaska en tinlo heel vaak orgaanvlees toevoegen omdat er volgens pip veel bot in zit (harde keutels!...een paar keer een goede harde keutel is mooi natuurlijk om die anale zakjes leeg te drukken ...maar een hele week is afzien...krijg je zo'n gevoelig poepertje van...) Mijn favo merken zijn ropa dog en bandit..(gewoon de duurste natuurlijk hahaha)

Barbara, Vos, Quin en Boo schreef het onderwerp

24 januari 2013, 19:02

Vos doet het juist goed op tinlo:-) mooie stevige keutels. (Niet te hard) Op ander vlees krijgt hij echt te dunne poep waardoor steeds zijn broek eronder zit. (het haar aan zn kont)


Ik ga van het weekend eens kijken voor bieten en mais.

Kim, Roef, Casper+

24 januari 2013, 19:33

Zowel ganzennek en kalkoenpoot zijn redelijk groot en behoorlijk hard...

Ik zou dan voor konijnkarkas, haaskarkas( kan ook wat harder zijn) bosduifkarkas, fazantkarkas gaan...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat zijn leuke/goede dingen om ook eens te proberen? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^