dierenarts is juist hier geweest ze heeft bambi nagekeken. de kleintjes liggen klaar en ze zou vandaag of morgen gaan bevallen. ik heb gevraagd of het niet mogelijk is om in te leiden maar ze zegt dat dat niet echt goed is voor haar en de kleintjes. ook qua keizersnee willen ze liever vermijden. ze heeft me gevraagd om nog te wachten tot donderdag als er dan nog niks in dan grijpt ze in.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wie weet er iets van hond drachtig?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Ik moet je eerlijk zeggen dat ik niet zo goed weet wat hier nu van te vinden.... Ik hoop van harte dat alles goed gaat, heb als ik het zo allemaal lees niet zo heel veel vertrouwen in die Da maar dat is mijn mening.
Wens je in ieder geval veel sterkte. Heeft je hond trouwens ook helemaal niets tegen de pijn gehad dan? Want als ze zoveel pijn heeft en dan moet doorlopen tot donderdag
.... Vind ik wel heel erg zielig....
Daniëlle, ik heb er net zo'n naar gevoel over als jij. Als de dierenarts al zo'n grove fout gemaakt heeft door niet te zien dat ze drachtig is...dan zou ik er geen vertrouwen meer in hebben.
En dan een klein hondje die van die grote pups moet baren, dat gaat vaak niet vanzelf.
Angelique wat zei de dierenarts nou dan van de pijn die je hondje duidelijk heeft? Pijn is echt niet normaal, dat is alleen normaal als ze begonnen is en weëen heeft. Maar die heeft ze niet.
Het staat me ook niet aan dat ze zoals je zegt haar behoefte in huis doet. Voor een hond dát doet...(Of doet ze dat normaal ook?)

Jeetje...nog niets!
Net als de bovenstaande dames..ik ben het er mee eens.
VInd het te lang duren allemaal.

ik heb er geen lekker gevoel bij...ik zou bij een andere dierenarts gaan informeren....
nee normaal gaat ze buiten haar behoeftes doen. maar nu weigert ze naar buiten te gaan. ik heb haar gezegd dat ze pijn heeft en toen zij ze dat een hond pijn moet voelen ook om te weten wanneer ze moet persen. ze is nu vollebak aan het hijgen en constant te krabben op de zetel heb een laken onder haar gelegd. ik denk dat ze nu weeen heeft want ze ademt heel rap en met haar mond open. de DA zei dat de bevalling nog niet bezig was zolang ik geen bloed zag.

nou word ie hellemaal mooi
dus jou da zegt dat de bevalling alleen maar bezig is als je bloed ziet.
nou srry hoor heel slecht van de da.
zoals je het nu omschrijft is ze nu juist vollop bezig met de bevalling
Die dierenarts is hartstikke gek! Normaal gesproken zie je dus nooit bloed bij een bevalling van een hond!
Alleen als het echt goed mis is zie je bloed.
Wil je nu alsjeblieft heel erg snel een andere dierenarts gaan bellen? Deze wil geloof ik graag je pupjes vermoorden, met de moederhond erbij.
Deze heeft zijn diploma waarschijnlijk gratis bij een pak wasmiddel gekregen.
Je hondje is in nood Angelique!

Bij chicca's becvalling kwam er ook geen bloed toen ze begon.
Ik zag haar persen en toen kwam er een vlies, geen bloed!!!

Ik heb ook de vorige keer GEEN BLOED gezien!!!
Het enige bloed wat normaal is is als de navelstreng doormidden gaat en ook dan niet altijd!!!
Echt dit is geen goede DA meid...heel onkundig dit!
Kan er zelfs boos over worden...bel een ander en laat die ingrijpen!!
Je hondje is vollop bezig...dat lees ik uit alles wat je typt...dit kan wel eens goed fout aflopen als je het advies blijft volgen die je van je DA krijgt!
ze ligt nu in haar werpkist. nog altijd aan het hijgen en krabben. haar tong steekt echt uit. mijne man is werken nu maar is direct thuis dan ga ik rap de kindjes halen van school. mijn ouders hebben een goeie dierenarts in tongeren en mijn ma ging hem bellen en vragen dat hij tot hier kwam. ik kan er niet meer tegen van haar zo te zien. dat verdient ze niet en waarom liegt die dan zo tegen mij ik betaal haar er toch verdomme voor. deze week alleen al 4 keer.
ik heb haar ook gezegd dat ik opzoekingen had gedaan op internet en er zo achter kwam van bambi haar temp te meten en toen heeft ze de temp gemeten en die was 37 goed volgens haar. en toen zei ik van die daling en toen zei ze zo van ja internet is geen bron van informatie je moet niet alles geloven wat er geschreven staat. maar het was wel op sites van andere DA dat ik dat gezien had.

ja ik vin dit ook heel erg voor je hondje.
ze is echr al heel lang bezig nu.
hoop dat die andere da wel iets voor je hondje wil doen.
en ga aub neit meer naar die andere da toe want das echt een kwakzalver

Ik zou zeggen, vanaf nu een andere DA.
Dit kan niet dat een DA dit zegt. Ik zou er nooit meer terug gaan!
en zei ze je moet toch zelf weten hoe een bevalling begint je hebt er 4 op de wereld gebracht. hallo dat waren kinderen en geen puppy's. en hoe kan ik voelen of weten hoe het werkt met een hond als ik het nog nooit meegemaakt heb.

Wat een waardeloze Da zeg.... die heeft haar diploma echt bij een pakje boter gekregen... Er zijn hier heeeeel erg ervaren fokkers die je nu van adviezen hebben voorzien, die weten echt wel waar ze het over hebben. De da heeft waarschijnlijk nog nooit een bevalling gedaan.
Ik ga echt duimen dat je z.s.m. een goede dierenarts gaat treffen die je hondje snel gaat helpen en dat het allemaal goed gaat aflopen!!!

je zegt trouwens dat je het nog nooit hebt meegemaakt maar je hondje heeft toch vorig jaar ook een pup gehad?? Of heb ik dat nu verkeerd gelezen?
ik ook en ik garandeer u dat als er iets is met bambi of met de kleintjes door haar fout dan is haar praktijk te klein en ze krijgt geen een klant niet meer.
nee dat klopt maar ik was er niet bij en toen deed ze ook niet zo raar. dat was heel vlug. we gingen slapen en s'morgens stonden we op en de pup was er we hebben toen ook niks gezien van hijgen enzo dat deed ze toen allemaal niet.

Neem als 1e een andere dierenarts !!!
en de anderen hebben het ook al gezegd, het is zielig voor je hond, zo kort nestjes achter elkaar.
bij rashonden is dit zelfs niet toegestaan, heeft een reden.
Mijn shih tzu was ook slecht te zien of ze zwanger was, tot de laatste 2 weken, dan zie je het echt wel !!
Gewichtstoename zecht een veel meer, een hond die schijnzwanger is komt niet in 1 keer 20% aan.
( bij een shih tzu neemt de moeder ongeveer 500 gram in gewicht aan per pup die ze draagt)

wat een waardelozen dierenarts !!!!
zoek een andere !!!
zorg aljeblieft voor je beestje, dit kan zo toch niet?
bij een pakkie boter?? zeker een pakkie van 50 gram dan....ppfff sommige dierenartsen!
nog niet hij heeft nu praktijk maar komt zodra hij gedaan heeft. bambi is nu begonnen met bibberen. dus ik denk dat het begonnen is.

ik hoop zo dat alles goed komt !!!!
ik moet nu naar cursus en gitaar les maar daarna kom ik gelijk kijken of alles goed gegaan is!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wie weet er iets van hond drachtig?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?